Модерна релсова осветителна система с 5 прожектора бяла 1-фазна GU10 35mm - Iconic Jeana Luxe
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Kobi, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Спот |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GX53 |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | SPOTLIGHT Kobi |
| Производител | Kobi |
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, LED лампи
В наличност


LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, за вграждане, накланяне
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски
В наличност
LED лампи, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка





Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
⌀ 50 cм, с рамка, модерни
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност