
Модерна таванна лампа бяла 3-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Спот/Релсови аксесоари |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | PIPE Milagro |
| Производител | Milagro |

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, пластмаса
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност



Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност