
70,21 €
137,32 лв.
Philips 31248/31/P3 - LED Индустриална лампа AQUALINE LED/25W/230V IP65 4000K
LED, неутрални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Линеен LED осветител, оборудван с модул със SMD LED диоди, дължина 150 см. Може да се използва и като подшкафно осветително тяло. Подходящ за работна стая, офиси и кухни.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цвят на светлината | Неутрална |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 45 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 4500 lm |
| Тип | Лампа за под кухненски шкаф/Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 310 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 45 W |
| Степен на механична устойчивост | IK04 |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Класически |
| Място | Кухня |
| Метод на свързване | Директна връзка |
| Максимална входяща мощност на лампата | 45 W |
| Series | LUMA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност


LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка