
Panel LED 60cm Biały 18W
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Висококачествено прахоустойчиво и водоустойчиво LED осветително тяло с клас на защита IP66. Идеално за подземни и многоетажни паркинги, халета, складове, гари, подлези, автосервизи, индустриални обекти и др. Мощността на осветителното тяло може да се избира - 40W / 54W / 68W / 85W. Излъчва светлина с най-универсалния цвят - 4000K. Клас IK10 осигурява удароустойчивост. Възможност за свързване на няколко осветителни тела чрез кабел. Подходящо за повърхностен и висящ монтаж (висящата система не е включена в комплекта - може да бъде намерена в свързаните продукти).
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Тип | Индустриална лампа/Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж |
| Стил | Класически |
| Място | Гараж/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Oвален |
| Защита срещу проникване | IP66 |
| Степен на механична устойчивост | IK10 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W/54 W/68 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 910 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Входяща мощност | 40 W/54 W/68 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 85 W |
| Общ светлинен поток | 13200 lm |
| Series | LIMEA 2 ECO, LIMEA LED Wojnarowscy, LIMEA MINI Wojnarowscy, LIMEA GO Wojnarowscy, LIMEA ECO Wojnarowscy |
| Производител | Wojnarowscy |

LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, топла
В наличност

LED
В наличност

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност