
49,95 €
97,69 лв.
TL Фиксатор с LED 1800 lm и детектор за движение IP65 - Base
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 33.88 и с гаранция от 3 години.
| Тип флуоресцентна тръба | LED |
|---|---|
| Цвят на светлината | Неутрална |
| Стил | Други |
| Тип | Индустриална лампа |
| Място | Гараж |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 25 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2350 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 25 W |
| Series | AQUALINE Philips |
| Производител | Philips |

LED
В наличност
LED, топла
В наличност
LED, неутрални
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност


LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност