
Аплик LED G137-W Rose Gold
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 235.12 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 16 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1469 lm |
| Тип | Аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W |
| Форма | Oвален |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Series | SERENE Elstead |
| Производител | Elstead |

Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Ретро, стъкло, метал
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, в джапанди стил
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт
В наличност

LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи

Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ретро, стъкло, метал
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка

⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка