
17,99 €19,99 €
35,19 лв.39,1 лв.
Аплик за стена Ramond-Gold
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Nordlux, който имаме на склад на цена 31.36 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Тип | Стенен спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Метод на свързване | За контакт |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| Series | KONCHI Nordlux, MODEL Nordlux, GASTON Nordlux, LILIBETH Nordlux, MARSI Nordlux |
| Производител | Nordlux |

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи

Кристал
В наличност
Стъкло, метал
В наличност


230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност