всичко е наред
История на цените
- 27.04.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 30,63 € / 59,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен прожектор за стена Подходящ само за употреба на закрито (IP20) Основният източник на светлина е подходящ за LED крушка с цокъл GU10 с макс. 10W (не е включена в комплекта) Практичната LED подсветка свети с приятна дневна светлина (4000К) Два отделни превключвателя директно върху корпуса на лампата
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED) |
| Тип | Стенен спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10/Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W/6 W |
| Брой крушки | 1 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | PARIS Polux |
| Производител | Polux |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Според мен подсветката е 3000K, не 4000K.
Подобни продукти

Mexen ъглово свързване, хром - 79345-00

Модерна стенна лампа бежова регулируема с USB-C - Croft
Модерни
В наличност
Ръстичен квадратен стенен аплик бетон - Alban
В наличност
Бяла стенна лампа Barcelona Tres - Markslöjd
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна
В наличност
LED стенна лампа с огъваща се структура/затъмняваща се в цвят слонова кост ø 20 cm Keaton – Trio
Метал, модерни, LED лампи

Аплик РАМ, бял, 1xE27
LED лампи

Бял прожектор 10x3 cm Tiden – Sollux
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Индустриална бетонна стенна лампа със светлинен ефект - Meave
Индустриални
В наличност
Globo 57911-1SA - Стенно точково осветително тяло ROBBY 1xGU10/25W/230V
230V
В наличност
Стенна лампа в златисто-бял цвят Bubble - Trio Select
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Westinghouse 61192 - Аплик MARLA 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Бяла стенна лампа ø 10 cm Latika - Reality
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерна стенна лампа бяла регулируема с USB-C - Croft
Модерни
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста и с опалово стъкло - Flore
Стъкло
В наличност
Сиво-бежова стенна лампа за контакт Pop – Markslöjd
Ретро, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Интелигентна стенна лампа златиста с бял абажур с WiFi A60 - Brescia
В наличност
Светлосива LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic

Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
Модерна Стенна Лампа Стомана с Бял Абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Модерен стенен аплик стомана с сив памучен абажур - Stacca
Модерни, LED лампи
В наличност
Stенно осветително тяло LAVA 1xG9/8W/230V бежово/опушено бежово
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Плафон СТЕЛА, хром, 5xE27

LED стенно външно осветително тяло със сензор за движение (височина 10 cm) Talent – Reality
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Стенно външно осветително тяло (височина 18,5 cm) Elbe – Trio
В наличност
Стенна лампа златиста USB с бял абажур - Brescia Combi
LED лампи
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи черни - Otan
Модерни
В наличност
Brilagi - Стенно осветително тяло ORBIS 1xE27/60W/230V, 30 см, в цвят бор
230V
В наличност
Дизайнерска стенна лампа бяла с LED IP44 - Lens
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Плафон LAVA 1xG9/8W/230V, бронзов/опушено бежов
230V
В наличност
Стенна аркова лампа стомана с абажур зелен 35/35/20 регулируема
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED стенна лампа в лъскаво сребристо Mattimo – Trio
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Аплик МАРИНА, хром, 1xE27
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка