
Стенна лампа в цвят бордо Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
42,16 € / 82,46 лв.

Тъмносиня стенна лампа Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
42,16 € / 82,46 лв.

Кафяво-сива стенна лампа Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
42,16 € / 82,46 лв.

Зелена стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
38,1 € / 74,52 лв.

Черна стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
37,8 € / 73,93 лв.

Кремава стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
37,8 € / 73,93 лв.

Светлокафява стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
38,1 € / 74,52 лв.

Оранжева стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
38,1 € / 74,52 лв.
Стенна лампа в цвят бордо Orbital – Sollux
История на цените
- 25.04.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 14.02.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 5.02.2026 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 16.01.2026 г. - 43,15 € / 84,39 лв.
- 28.11.2025 г. - 39,68 € / 77,61 лв.
- 14.11.2025 г. - 42,16 € / 82,46 лв.
- 7.11.2025 г. - 44,64 € / 87,31 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стенна лампа в цвят бордо Orbital – Sollux
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цвят | Червен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 8 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | G9 |
| Тегло | 0.62 kg |
| Диаметър на абажура | 12 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Orbital |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

Аплик ДЪРВО КРЪГ, ø300/2, палисандър, 1xE27
Дърво

АПЛИК С ЕКО КОЖА White APP467-1W
Метал, модерни, дърво
В наличност
Аплик КУБО, патина, абажур Текстинел Крем, 1xE27

Класически стенен аплик златен с черен кадифен абажур - Combi
В наличност
Аплик СЕНА, бял, абажур Шинц Бял/Червен, 1xE27

Модерна стенна лампа черна 30 см вкл. LED CCT IP54 - Vanya
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен стенен аплик черен 48 см IP44 3-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа черна магнитна регулируема - Muro
Модерни
В наличност
Стенна лампа в златисто Horn – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Brilagi-LED Лампа за огледало в баня WOODY MIRROR LED/8W/230V IP44 дъб/черен
Метал, LED лампи, 230V
В наличност
Модерна стенна лампа Gunmetal с черен абажур и рамо за четене, включително LED - Bergamo
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна стенна лампа тъмен бронз с LED и димер за докосване, акумулаторна - Joris Groove
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 12 cm Nassao – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Черна стенна лампа Zenit - Markslöjd
Стъкло, метал, модерни

Ledvance - LED Димируем аплик SMART+ WOOD LED/12W/230V Wi-Fi
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Комплект от 2 стенни лампи ръжда със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличност
АПЛИК С ЕКО КОЖА APP468-1W GREY
Модерни, индустриални
В наличност
Бяла/ в златист цвят стенна лампа ø 10 cm Duzsuz – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи тъмен бронз регулируеми с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Розова LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Кафява стенна лампа за контакт Pop – Markslöjd
Ретро, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Briloner 2078-011 - Спот аплик SPOTLIGHT 1xE27/25W/230V бежов
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Плафон c 4 рамене Rose Gold 392200
Метал
В наличност
Комплект от 2 дизайнерски стенни лампи черно и златно квадратни - Sola
Модерни
В наличност
Аплик APP1220-1W Black Gold
В наличност
Матово черно стенна лампа ø 14 cm Kula – Trio
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна бронзова стенна лампа с USB-C порт - Gosna
Модерни
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 24 cm Berceste – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Аплик АМАЛФИ, крем, абажури Камелот, 2xE27
Ретро

Смарт спот златен с розово стъкло, включително WiFi P45 - Vidro
Стъкло
В наличност
Стенно осветително тяло LEON 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста и с опалово стъкло - Flore
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност









