
Стенна лампа в цвят бордо Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
42,16 € / 82,46 лв.

Тъмносиня стенна лампа Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
42,16 € / 82,46 лв.

Кафяво-сива стенна лампа Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
42,16 € / 82,46 лв.

Зелена стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
38,1 € / 74,52 лв.

Черна стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
37,8 € / 73,93 лв.

Кремава стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
37,8 € / 73,93 лв.

Светлокафява стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
38,1 € / 74,52 лв.

Оранжева стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
-6 %35,64 € / 69,71 лв.
38,1 € / 74,52 лв.
Светлокафява стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Най-добра цена за последните 30 дни: 35,64 € / 69,71 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 19.04.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 19.03.2026 г. - 38,1 € / 74,52 лв.
- 14.02.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 5.02.2026 г. - 41,93 € / 82,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 35,64 € / 69,71 лв.
- 16.01.2026 г. - 36,48 € / 71,35 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлокафява стенна лампа ø 12 cm Orbital – Sollux
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 8 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | G9 |
| Тегло | 0.62 kg |
| Диаметър на абажура | 12 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Orbital |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Цвят | Светлокафяв |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

LED стенна лампа с огъваща се структура/затъмняваща се в цвят слонова кост ø 20 cm Keaton – Trio
Метал, модерни, LED лампи

Бяла/естественa стенна лампа ø 12 cm Surtur – Sollux
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Аплик APP1009-1W Gold
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерна Стенна Лампа Стомана с Бял Абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Розова LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят Disc – Markslöjd
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Аплик APP1250-1W Gold
В наличност
Стенна лампа бронз с бяла качулка и регулируема ръка - Ladas Deluxe
Модерни
В наличност
Интелигентна стенна лампа бронз с бял абажур с Wi-Fi A60 - Ladas Deluxe
Метал, модерни
В наличност
Бяла/в бронзов цвят стенна лампа ø 15 cm Atmaca – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Плафон LAVA 1xG9/8W/230V, бронзов/опушено бежов
230V
В наличност
Бяла стенна лампа ø 10 cm Latika - Reality
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Дизайнерска стенна лампа бяла с LED IP44 - Lens
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Brilagi -Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 8 см златист
Стъкло
В наличност
Модерна стенна лампа златиста 48 см IP44 3-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
Аплик APP1161-1W GOLD
В наличност
Стенна лампа от стомана с бял абажур и регулируема ръка - Ladas Deluxe
Модерни
В наличност
Аплик РАМ, бял, 1xE27
LED лампи

Ретро стенна лампа бронз 80.4cm вкл. LED IP44 - Coco
Ретро, LED лампи
В наличност
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличност
Селска стенна лампа полукръгла бяла - Drum
В наличност
Интелигентна стенна лампа златиста с бял абажур с WiFi A60 - Brescia
В наличност
Brilagi - Плафон LUND WOOD, 3xE27/40W/230V, Ø 50 см, дърво
Дърво, 230V
В наличност
Стенна лампа бяла със злато с LED 3-степенен димер IP44 - Yordi
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста и с опалово стъкло - Flore
Стъкло
В наличност
Класически стенен аплик златен плат абажур бял - Cas
В наличност
Стенна лампа златиста USB с бял абажур - Brescia Combi
LED лампи
В наличност
Стенна лампа в златист цвят Zenit - Markslöjd
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Модерна стенна лампа бяла регулируема с USB-C - Croft
Модерни
В наличност
Ръстичен квадратен стенен аплик бетон - Alban
В наличност
LED стенна лампа в лъскаво сребристо Mattimo – Trio
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Стенна лампа златиста 28 см IP44 2-светлина с превключвател - Cederic
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност









