





Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенна лампа в бронзов цвят ø 24 cm Berceste – Opviq lights
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Дизайн | Индустриален |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Диаметър на абажура | 24 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Характеристики на лампата | Огъваща се структура |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Berceste |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Цвят | Бронз |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Отзиви на потребителите
Супер
Стилен, леко ретро, много добре пасва на интериор в лофт стил или таванско помещение.
МНОГО ДОБРЕ ПОДХОЖДА ЗА СТИЛНИ СТАРИ ИНТЕРИОРИ. ИДЕАЛНО ПРИ АДАПТАЦИЯ НА ТАВАНСКИ ПОМЕЩЕНИЯ ИЛИ ЗА ЛОФТОВЕ.
Очарователно



Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи
В наличност


LED лампи


Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност

Индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност



30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност