

Размери 140×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лятна олекотена завивка и пълнеж 140x200 cm Uni – Good Morning
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Ниво на топлина | Лято |
|---|---|
| Определена топлина на завивката/температура | Кухи влакна |
| Функции | Антиалергичен |
| Държава на произход | NL |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Топлина | Лято |
| Тегло | 1.34 kg |
| Размер на завивката | 140x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100/Better Cotton Initiative (BCI) |
| Качество | Обикновено |
| Състав на пълнежа | 100% полиестер |
| Пълнеж | Кухи влакна |
| Плътност | 300 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Тъмносин |
| Производител | Good Morning |


130×170 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност

150×200 cм, зима


130×160 cм
В наличност
Зима


130×175 cм
В наличност

195×215 cм, целогодишно
В наличност
140×200 cм, целогодишно, кухи влакна
В наличност
130×160 cм, зима

150×200 cм, зима
В наличност

130×175 cм
В наличност
180×220 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
125×150 cм
В наличност
140×200 cм
В наличност
220×240 cм, лято

130×160 cм

170×210 cм
В наличност
150×200 cм

130×160 cм
В наличност

150×200 cм, зима
В наличност
130×160 cм

130×170 cм

125×150 cм


15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност