Лятна олекотена завивка 140x200 cm Summer – B.E.S.
Размери 140×200 cм
История на цените
- 14.05.2026 г. - 19,1 € / 37,36 лв.
- 8.05.2026 г. - 19,1 € / 37,36 лв.
- 23.01.2026 г. - 16,52 € / 32,31 лв.
- 16.01.2026 г. - 16,9 € / 33,05 лв.
- 28.11.2025 г. - 15,54 € / 30,39 лв.
- 25.11.2025 г. - 12,63 € / 24,7 лв.
- 14.11.2025 г. - 16,51 € / 32,29 лв.
- 29.08.2025 г. - 17,49 € / 34,21 лв.
- 26.08.2025 г. - 17,38 € / 33,99 лв.
- 24.08.2025 г. - 16,87 € / 32,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Лятна олекотена завивка 140x200 cm Summer – B.E.S.
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Ниво на топлина | Лято |
|---|---|
| Определена топлина на завивката/температура | Кухи влакна |
| Функции | Антибактериален/антиалергичен |
| Държава на произход | BA |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Топлина | Лято |
| Тегло | 0.79 kg |
| Размер на завивката | 140x200 |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Summer |
| Качество | Обикновено |
| Състав на пълнежа | 100% полиестер |
| Пълнеж | Кухи влакна |
| Плътност | 100 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/пране на 60 градуса/не гладете |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Лилав |
| Производител | B.E.S. |
Отзиви
Подобни продукти

Олекотена завивка 220x240 cm Confort – douceur d'intérieur
220×240 cм, лято
В наличност
Одеяло от микроплюш 150x200 cm Cuddly - Catherine Lansfield
150×200 cм
В наличност
Памучно одеяло 130x160 cm Slub - Tiseco Home Studio
130×160 cм, зима
В наличност
Жълто одеяло със смес от памук 130x155 cm Pratello – Bloomingville
130×155 cм
В наличност
Кафяво-бежово одеяло от микроплюш 130x170 cm Angus Highland Cow – Catherine Lansfield
130×170 cм
В наличност
Бежово памучно одеяло 150x200 cm Jaipur Chunky Waffle – Pineapple Elephant
150×200 cм
В наличност
Сиво одеяло от изкуствена кожа 130x170 cm Arctic Fox – Catherine Lansfield
130×170 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Целогодишна олекотена завивка и пълнеж 140x200 cm Cashmere – Good Morning
Целогодишно, хипоалергични, кухи влакна
В наличност
Зелено/бежово одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Ugento – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Оранжево одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Одеяло 130x160 cm Ribble - Tiseco Home Studio
130×160 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Синьо /бежово одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Salobre – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кафяво одеяло от микрофибър , 150 x 200 cm Mic - DecoKing
150×200 cм, зима
В наличност
Лятна олекотена завивка и пълнеж 220x230 cm So Soft Hollowfibre – Catherine Lansfield
220×230 cм, лято, кухи влакна
В наличност
Синьо одеяло 130x160 cm Eviaya – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Одеяло 150x200 cm Tul – noo.ma
150×200 cм, зима
В наличност
Целогодишна олекотена завивка и пълнеж 200x220 cm Carbon Medium – Bonami Essentials
200×220 cм, целогодишно, кухи влакна
В наличност
Зелено одеяло от микроплюш 130x170 cm Enchanted Twilight Animals – Catherine Lansfield
130×170 cм
В наличност
Одеяло 130x160 cm Freddy – Bloomingville
В наличност
Черно одеяло с хелоуински мотив от микроплюш 130x170 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
В наличност
Зимна олекотена завивка "Деметра" бяла 240гр/м2
Целогодишно, зима

Лятна олекотена завивка и пълнеж 200x200 cm Light – Bonami Essentials
200×200 cм, лято, кухи влакна
В наличност
Светло бордо памучно одеяло , 130 x 170 cm Waffle - Tiseco Home Studio
130×170 cм, лято
В наличност
Целогодишна олекотена завивка и пълнеж 140x200 cm 4 Seasons – Bonami Essentials
140×200 cм, целогодишно, хипоалергични
В наличност
Целогодишна олекотена завивка с пълнеж от пера 140x220 cm Neptune Medium – Universe of Sleeping
140×220 cм, целогодишно, патешко перо
В наличност
Одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Toscana – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Синьо одеяло 130x160 cm Nevine – Bloomingville
130×160 cм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност






