
Сив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Теракотен разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1064,33 € / 2081,65 лв.

Сив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Бежов разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Сив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Сгъваем диван с място за съхранение от букле в цвят слонова кост 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Теракотен разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Бежов кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Бежов разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Бежов разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Светлокафяв разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Светлокафяв разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Бежов кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Сиво-бежов разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Бежов разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Сгъваем диван с място за съхранение от букле в цвят слонова кост 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1164,29 € / 2277,15 лв.

Сив разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, триместен
1064,33 € / 2081,65 лв.

Сиво-бежов разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, конвертируем, триместен, ниска
1164,29 € / 2277,15 лв.
Сив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
Размери 97×244×97 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 20.02.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 1001,72 € / 1959,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 9.02.2026 г. - 1252,15 € / 2448,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 16.01.2026 г. - 1089,37 € / 2130,62 лв.
- 28.11.2025 г. - 1001,72 € / 1959,19 лв.
- 14.11.2025 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 7.11.2025 г. - 1126,94 € / 2204,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
Размери
| Ширина: | 244 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 97 cм |
| Височина: | 97 cм |
Спецификации
| С място за съхранение | Да |
|---|---|
| Размер на дивана | Триместен |
| Цвят | Сив |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 22 cm |
| Височина на подлакътниците | 67 cm |
| Височина на облегалката | 43 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 200 cm |
| Дълбочина на седалката | 56 cm |
| Височина на седалката | 39 cm |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 99 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 146x200 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Arcadova |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | С място за съхранение/сгъваем |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 75% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Royal 03 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | ELTAP |
Подобни продукти

Кремав сгъваем диван 234 cm Ernest – Bobochic Paris
87×234×120 cм, модерни, конвертируем

Сив разтегателен диван 189 cm Storm – Scandic
Конвертируем, ниска

Бежов шенилов диван 290 cm Lupine – Micadoni
70×290×95 cм, ниска

Сив диван 164 cm Chile – Scandic
85×164×83 cм, плат, ниска

Кремав диван 193 cm Ernest – Bobochic Paris
86×193×106 cм, плат, ниска

Светлосив кадифен разтегателен диван с място за съхранение 151 cm Wave – ELTAP
90×151×90 cм, с място за съхранение, двуместен

Бежов кадифен модул за диван (ляв ъгъл) Martina – Micadoni
75×120×106 cм, модерни, с възглавници

Светлосив шенилов диван 160 cm Celine – Bobochic Paris
70×160×87 cм, ниска

Бял диван от прежда с примки от букле 232 cm Hippolyte – Bobochic Paris
Ниска

Светлосив разтегателен диван 195 cm Monaco – Bobochic Paris
96×195×99 cм, конвертируем, ниска

Сив сгъваем диван 82 cm Lilly – Støraa
82×207×82 cм, конвертируем, плат

Светлосив кадифен диван ляв ъгъл 264 cm Vanda – Mazzini Sofas
85×264×110 cм, плат, ниска

Триместен диван Норди 196/93/82 см
Масивен, висока, с възглавници

Светлосив кадифен диван 222 cm Kendal - Micadoni Home
79×222×103 cм, модерни, скандинавски

Светлосив разтегателен диван 247 cm Jodie – Micadoni Home
86×247×107 cм, модерни, конвертируем

Бежов диван от прежда с примки от букле 234 cm Azra – Bobochic Paris
90×234×112 cм, ниска

Светлосив диван 204 cm Chicago - Cosmopolitan Design
Скандинавски, ниска

Бежов диван от велур 245 cm Nihad - Bobochic Paris
88×245×102 cм, скандинавски, конвертируем
В наличност
Светлосив шенилов разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
90×230×105 cм, конвертируем, ниска

Светлосив диван 152 cm Flex Felix – Miuform
70×152×96 cм, плат, ниска
В наличност
Светлосив кадифен разтегателен диван с място за съхранение 225 cm Hula – Makamii
82×225×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Бежов велурен диван 202 cm Sting - Scandic
Скандинавски, ниска

Бежов диван 243 cm Kate – Micadoni
76×243×99 cм, модерни, плат

Бежов диван 210 cm Loretto – Cosmopolitan Design
68×210×100 cм, плат, ниска
В наличност
Променлив диван Karup Clear/Dark Grey Folk - Karup Design
90×190×100 cм, конвертируем, триместен

Светлосин диван 230 cm Malie – Makamii
86×230×105 cм, модерни, конвертируем

Триместен диван Галисия 240/70/67 см
Триместен

Светлосив диван 208 cm Vanda - Mazzini Sofas
Скандинавски, плат, ниска
В наличност
Светлосив шенилов диван 204 cm Omao – Makamii
70×204×102 cм, модерни, двуместен

Бежов диван 240 cm Matera - Cosmopolitan Design
Скандинавски, ниска

Бежов кадифен диван 276 cm Sierra – Bobochic Paris
43×276×109 cм, модерни, плат

Син кадифен сгъваем/с място за съхранение диван 216 cm Kalena – Makamii
С място за съхранение, конвертируем, плат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност










