
Теракотен разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1308,15 € / 2558,52 лв.

Кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
-14 %1036,15 € / 2026,53 лв.
1206,15 € / 2359,02 лв.

Сгъваем диван с място за съхранение от букле в цвят слонова кост 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1308,15 € / 2558,52 лв.

Теракотен разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен
1308,15 € / 2558,52 лв.

Бежов разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
-14 %1036,15 € / 2026,53 лв.
1206,15 € / 2359,02 лв.

Светлокафяв разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
-13 %1044,65 € / 2043,16 лв.
1206,15 € / 2359,02 лв.

Сгъваем диван с място за съхранение от букле в цвят слонова кост 244 cm Arcadova – ELTAP
С място за съхранение, конвертируем, ниска
1308,15 € / 2558,52 лв.

Сиво-бежов разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, конвертируем, ниска
1308,15 € / 2558,52 лв.
Кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
Размери 97×244×97 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1036,15 € / 2026,53 лв.
История на цените
- 24.05.2026 г. - 1036,15 € / 2026,53 лв.
- 22.05.2026 г. - 1036,15 € / 2026,53 лв.
- 15.05.2026 г. - 1206,15 € / 2359,02 лв.
- 5.03.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 5.03.2026 г. - 1064,2 € / 2081,39 лв.
- 24.02.2026 г. - 1252,15 € / 2448,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 1001,72 € / 1959,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 28.01.2026 г. - 1252,15 € / 2448,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 16.01.2026 г. - 1089,37 € / 2130,62 лв.
- 5.12.2025 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 28.11.2025 г. - 1001,72 € / 1959,19 лв.
- 14.11.2025 г. - 1064,33 € / 2081,65 лв.
- 7.11.2025 г. - 1126,94 € / 2204,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
Размери
| Ширина: | 244 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 97 cм |
| Височина: | 97 cм |
Спецификации
| С място за съхранение | Да |
|---|---|
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 22 cm |
| Височина на подлакътниците | 67 cm |
| Височина на облегалката | 43 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 200 cm |
| Дълбочина на седалката | 56 cm |
| Височина на седалката | 39 cm |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 99 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Размери на мястото за спане | 146x200 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Arcadova |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 75% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Royal 01 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Кремав |
| Производител | ELTAP |
Подобни продукти

Кремав диван 244 cm Chicago - Cosmopolitan Design
70×244×102 cм, ниска
В наличност
Светлосив модулен диван (ляв ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×172×96 cм, плат, ниска

Бежов диван от плат букле 235 cm Molino - Micadoni Home
72×235×100 cм, скандинавски, ниска
В наличност
Бял сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
С място за съхранение, конвертируем, ниска
В наличност
Бежов разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kapua – Makamii
82×238×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Сив разтегателен диван 145 cm Flip – Karup Design
83×145×98 cм, скандинавски, конвертируем

Кремав диван от букле 210 cm Essen - Cosmopolitan Design
86×210×95 cм, ретро, ниска
В наличност
Бежов диван 152 cm Flex Felix – Miuform
70×152×96 cм, плат, ниска

Кремав шенилов диван 244 cm Omao – Makamii
70×244×102 cм, ниска
В наличност
Кремав кадифен диван 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cм, модерни, плат
В наличност
Бежово кадифено кресло Vanda – Mazzini Sofas
85×128×110 cм, плат, ниска

Бежов разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
90×230×105 cм, конвертируем, плат

Бежов диван 248 cm Vanda - Mazzini Sofas
Скандинавски, плат, ниска

Кремав разтегателен диван 195 cm Monaco – Bobochic Paris
96×195×99 cм, конвертируем, ниска

Кремав разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Nanea – Makamii
86×216×105 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Бежов кадифен разтегателен диван с място за съхранение 247 cm Jodie – Micadoni
86×247×107 cм, с място за съхранение, конвертируем

Кремав диван 224 cm Copenhagen – Scandic
85×224×88 cм, плат, ниска

Променлив диван Natural Clear/Linen Beige Bebop - Karup Design
75×176×80 cм, скандинавски, конвертируем

Бежов диван от плат bouclé 215 cm Patti - Bonami Selection
80×215×103 cм, ниска
В наличност
Светлокафяв диван от биволска кожа с масивна дъбова конструкция , 240 см Fawn - Gazzda
Скандинавски, масивен, кожа

Бял разтегателен диван с място за съхранение от букле 130 cm Ario – ELTAP
С място за съхранение, конвертируем, ниска

Бежов разтегателен диван 189 cm Storm – Scandic
Ниска
В наличност
Диван Natural Clear/Beige Senza - Karup Design
Скандинавски, масивен, двуместен

Бежов кадифен разтегателен диван Santo - Milo Casa
96×225×100 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Бежов велурен разтегателен диван 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Бежов триместен разтегателен диван с кадифена тапицерия Cirrus - Windsor & Co Sofas
90×215×112 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосив диван от рипсено кадифе 206 cm Paris – Scandic
88×206×90 cм, ниска

Бежов разтегателен диван 204 cm Grab - Karup Design
93×204×90 cм, скандинавски, конвертируем

Бежов диван от велур 245 cm Nihad - Bobochic Paris
88×245×102 cм, конвертируем, ниска
В наличност
Бежов диван 224 cm Chile – Scandic
85×224×83 cм, плат, ниска

Кремав кадифен диван 230 cm Cambridge - Ropez
Ретро, плат, ниска
В наличност
Зелен диван 229 cm Hero – Scandic
84×229×95 cм, ниска
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност









