Бежов диван 243 cm Kate – Micadoni
Размери 76×243×99 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 1656 € / 3238,85 лв.
- 8.05.2026 г. - 1656 € / 3238,85 лв.
- 19.04.2026 г. - 1435,65 € / 2807,89 лв.
- 19.03.2026 г. - 1435 € / 2806,62 лв.
- 11.02.2026 г. - 1689 € / 3303,4 лв.
- 5.02.2026 г. - 1299 € / 2540,62 лв.
- 23.01.2026 г. - 1104,15 € / 2159,53 лв.
- 16.01.2026 г. - 1130,13 € / 2210,34 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов диван 243 cm Kate – Micadoni
Размери
| Ширина: | 243 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 99 cм |
| Височина: | 76 cм |
Спецификации
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Бежов |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 25 cm |
| Височина на подлакътниците | 76 cm |
| Височина на облегалката | 33 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 193 cm |
| Дълбочина на седалката | 74 cm |
| Височина на седалката | 43 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 54 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Kate |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат/ПДЧ/масивен бор/МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Puente 03 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Бежов диван 240 cm Matera - Cosmopolitan Design
Скандинавски, ниска

Кремав сгъваем диван 234 cm Ernest – Bobochic Paris
87×234×120 cм, конвертируем, плат

Бежов диван 204 cm Chicago - Cosmopolitan Design
70×204×102 cм, скандинавски, ниска

Бежов шенилов диван 290 cm Lupine – Micadoni
70×290×95 cм, ниска

Кремав разтегателен диван с място за съхранение от рипсено кадифе 260 cm Justin – Ropez
79×260×108 cм, с място за съхранение, конвертируем

Диван Viva Soft III триместен-Mpez
Триместен
В наличност
Разтегателен диван Viva Grand III-Gkri Anoixto
С място за съхранение
В наличност
Триместен разтегателен диван atmosphera Jack, 214х86х83 cm, Бежов
С възглавници, триместен
В наличност
Диван Viva Soft III триместен-Gkri
Триместен
В наличност
Разтегателен диван Viva Sun IV-Бял
Модерни, рустик, с място за съхранение
В наличност
Диван Viva Sun II двуместен-Бял
Двуместен, висока
В наличност
Диван - легло Laine-Roz Anoixto
С място за съхранение
В наличност
Диван Crispy двуместен-Gkri Anoixto
Модерни, двуместен, висока
В наличност
Диван Gappito триместен
Модерни, триместен
В наличност
Двоен Диван Шант-Екрю
Модерни, двуместен
В наличност
Бежов диван от велур 245 cm Nihad - Bobochic Paris
88×245×102 cм, конвертируем, ниска
В наличност
Диван Gappito двуместен
Модерни, двуместен
В наличност
Сив кадифен диван 225 cm Cube – Bonami Selection
Модерни, плат, ниска
В наличност
Разтегателен диван Promytheus двуместен-Gkri Anoixto
Модерни, двуместен
В наличност
Разтегателен диван Viva Grand II-Gkri Anoixto
Модерни, с място за съхранение
В наличност
Кремав разтегателен диван 195 cm Monaco – Bobochic Paris
96×195×99 cм, конвертируем, ниска

Диван Fantasy триместен-Gkri Anoixto-230f 90b cm
Модерни, с възглавници, триместен
В наличност
Диван Viva Sun III триместен-Бял
Модерни, с място за съхранение, висока
В наличност
Диван Veluna
Модерни
В наличност
Диван Viva Soft II двуместен-Gkri
Двуместен
В наличност
Триместен диван atmosphera Retro, 184x82x87 cm - Сив
Модерни, ретро, с възглавници
В наличност
Бял разтегателен диван 168 cm Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, скандинавски, конвертируем

Бежов диван 248 cm Vanda - Mazzini Sofas
Скандинавски, плат, ниска

Sofa - Легло Aris-Gkri Anoixto
С място за съхранение, висока, с възглавници
В наличност
Бежов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, конвертируем
В наличност
Диван - легло Avocado three-seater-Ekrou-Mauro
Модерни, триместен
В наличност
Диван комплект Verona -Gkri Skouro
Модерни, двуместен, висока
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност






