
Зелен диван 243 cm Kate – Micadoni
76×243×99 cм, модерни, с крачета, масивен
1656 € / 3238,85 лв.

Бежов кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Kate – Micadoni
76×285×99-176 cм, ляв ъгъл, модерни, с крачета
2464 € / 4819,17 лв.

Зелен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Kate – Micadoni
76×252×99 cм, ляв ъгъл, модерни, с крачета
2940 € / 5750,14 лв.

Бежов диван 243 cm Kate – Micadoni
76×243×99 cм, модерни, с крачета, масивен
1656 € / 3238,85 лв.

Светлосив диван 243 cm Kate – Micadoni
76×243×99 cм, модерни, с крачета, масивен
1656 € / 3238,85 лв.

Тъмносив диван 243 cm Kate – Micadoni
76×243×99 cм, модерни, с крачета, масивен
1656 € / 3238,85 лв.
Тъмносив диван 243 cm Kate – Micadoni
Размери 76×243×99 cм
История на цените
- 31.05.2026 г. - 1656 € / 3238,85 лв.
- 20.05.2026 г. - 1656 € / 3238,85 лв.
- 19.04.2026 г. - 1435,65 € / 2807,89 лв.
- 19.03.2026 г. - 1435 € / 2806,62 лв.
- 11.02.2026 г. - 1689 € / 3303,4 лв.
- 5.02.2026 г. - 1299 € / 2540,62 лв.
- 23.01.2026 г. - 1104,15 € / 2159,53 лв.
- 16.01.2026 г. - 1130,13 € / 2210,34 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносив диван 243 cm Kate – Micadoni
Размери
| Ширина: | 243 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 99 cм |
| Височина: | 76 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Сив |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 25 cm |
| Височина на подлакътниците | 76 cm |
| Височина на облегалката | 33 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 193 cm |
| Дълбочина на седалката | 74 cm |
| Височина на седалката | 43 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 54 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Kate |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат/МДФ/ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Puente 94 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Зелен разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kalena – Makamii
86×238×102 cм, модерни, с място за съхранение

Тъмносив разтегателен диван 230 cm Leila – Makamii
90×230×105 cм, модерни, с място за съхранение

Зелен шенилов диван 204 cm Omao – Makamii
70×204×102 cм, модерни, с крачета

Сив разтегателен диван 168 см Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосив разтегателен диван Emile - Bobochic Paris
90×242×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Антрацитен диван 228 cm Lupine – Micadoni Home
70×228×95 cм, модерни, с крачета

Тъмнозелен разтегателен диван от букле 247 cm Jodie – Micadoni Home
86×247×107 cм, модерни, с място за съхранение

Кафяво-сив сгъваем диван от рипсено кадифе 245 cm Nihad – Bobochic Paris
88×245×102 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Зелен шенилов диван 160 cm Celine – Bobochic Paris
70×160×87 cм, модерни, с крачета
В наличност
Сиво-син шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
86×218×102 cм, модерни, с място за съхранение

Зелен разтегателен диван 160 cm Come – Bobochic Paris
79×160×72 cм, конвертируем, с крачета
В наличност
Сив разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Nanea – Makamii
86×216×105 cм, модерни, с място за съхранение

Зелен разтегателен диван 207 cm Simon – Miuform
85×207×90 cм, модерни, с място за съхранение

Зелен триместен разтегателен диван Cumulus - Windsor & Co Sofas
90×215×112 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосив сгъваем диван от прежда с примки от букле 206 cm Kemi – Cosmopolitan Design
70×206×95 cм, модерни, конвертируем

Диван Bella от плат с функция легло за трима в антрацитен цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Тъмносив разтегателен диван от рипсено кадифе 195 cm Nona – Makamii
80×195×100 cм, модерни, конвертируем

Бял/светлосин разтегателен диван 160 cm Roots - Karup Design
85×160×105 cм, скандинавски, конвертируем

Син разтегателен диван от велур 196 cm Base – Karup Design
72×196×110 cм, модерни, скандинавски

Тъмно сив диван Pop - Bonami Selection
96×214×97 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Сив велурен диван 218 см Tori - Bonami Selection
80×218×102 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Черен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kapua – Makamii
82×238×105 cм, модерни, с място за съхранение

Тюркоазен диван , 175 см Neso - Windsor & Co Sofas
76×175×90 cм, с крачета, масивен

Червен разтегателен диван от плат букле 215 cm Patti - Bonami Selection
80×215×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Тъмносив разтегателен диван с място за съхранение 222 cm Bali – Cosmopolitan Design
105×222×84 cм, с място за съхранение, конвертируем

Тъмносив диван от рипсено кадифе 213 cm Justin – Ropez
79×213×108 cм, модерни, с крачета

Зелен диван 200 cm Linz – Cosmopolitan Design
84×200×100 cм, модерни, с крачета

Диван Bella от плат с функция легло за трима в кафяв цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Зелен кадифен модулен диван 320 cm Martina – Micadoni
75×320×106 cм, модерни, с крачета
В наличност
Диван Bella от плат за двама в антрацитен цвят 177x81x85см.
85×177×81 cм, с крачета, двуместен
В наличност
Бежов шенилов диван за ежедневно спане/сгъваем 240 cm Hugo – Bobochic Paris
86×240×100 cм, модерни, конвертируем

Бежов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Комплект от 2 сиви силиконови ръкавици за фурна - Wenko
Кухненски ръкавици, комплекти, памук
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност


