
Сив килим 80x150 cm Wolly – BT Carpet
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
58,67 € / 114,75 лв.

Светлокафява пътека 80x300 cm Wolly – BT Carpet
80×300 cм, пътеки, модерни, килими за дома
96,05 € / 187,86 лв.

Кремав килим 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-15 %199,48 € / 390,15 лв.
234,68 € / 458,99 лв.

Сив килим 60x90 cm Wolly – BT Carpet
60×90 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
21,5 € / 42,05 лв.

Кремав килим 80x150 cm Wolly – BT Carpet
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
62,14 € / 121,54 лв.

Светлокафяв килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
136,47 € / 266,91 лв.

Кремава пътека 80x200 cm Wolly – BT Carpet
80×200 cм, пътеки, модерни, килими за дома
76 € / 148,64 лв.

Кремав килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-5 %140,81 € / 275,4 лв.
148 € / 289,46 лв.

Кремав килим 60x90 cm Wolly – BT Carpet
60×90 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-6 %23,04 € / 45,06 лв.
24,4 € / 47,72 лв.

Светлокафяв килим 60x90 cm Wolly – BT Carpet
60×90 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
23,47 € / 45,9 лв.

Светлокафяв килим 140x200 cm Wolly – BT Carpet
140×200 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
105,17 € / 205,69 лв.

Светлокафяв килим 80x150 cm Wolly – BT Carpet
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
58,67 € / 114,75 лв.

Сив килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
149,5 € / 292,4 лв.

Светлокафява пътека 80x200 cm Wolly – BT Carpet
80×200 cм, пътеки, модерни, килими за дома
81,7 € / 159,79 лв.

Сив килим 140x200 cm Wolly – BT Carpet
140×200 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
99,96 € / 195,5 лв.

Сива пътека 80x300 cm Wolly – BT Carpet
80×300 cм, пътеки, модерни, килими за дома
91,26 € / 178,49 лв.

Кремав килим 100x140 cm Wolly – BT Carpet
100×140 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
60,84 € / 118,99 лв.
Сива пътека 80x300 cm Wolly – BT Carpet
Размери 80×300 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 91,26 € / 178,49 лв.
- 14.02.2026 г. - 91,26 € / 178,49 лв.
- 9.02.2026 г. - 107,37 € / 210 лв.
- 16.01.2026 г. - 96 € / 187,76 лв.
- 29.11.2025 г. - 85,9 € / 168,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 86,7 € / 169,57 лв.
- 11.11.2025 г. - 91,27 € / 178,51 лв.
- 7.11.2025 г. - 93,66 € / 183,18 лв.
- 5.11.2025 г. - 95,81 € / 187,39 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Елегантният килим на BT Carpet ще внесе приятна и свежа атмосфера в интериора ви. Благодарение на изключително меката си и нежна повърхност той ще ви осигури комфорт на всяка крачка, а освен това има и приятно уютно усещане. Декоративните цветни акценти му придават модерен привкус, като същевременно му позволяват хармонично да се съчетае с обзавеждането на околното помещение.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 300 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 2500 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 6 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Wolly |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти |
| Материал на задната страна | Руно |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Сив килим 64x120 cm Juno – Universal
64×120 cм, скандинавски, ориенталски

Вълнен килим в кремаво-сиво 133x180 cm Plants - Agnella
133×180 cм, килими за дома, къс косъм
Безплатна доставка
Килим Argentum син мрамор крем

Зелен килим 120x170 cm Kuza – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Светлосин вълнен килим 200x300 cm Folds - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим от вискоза Margot Azul, 60 x 110 cm - Universal
60×110 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив кръгъл килим ø 133 cm Wolly – BT Carpet
⌀ 133 cм, модерни, килими за дома

Кафяво-бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сиво-бежов килим 140x200 cm Aydin - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Platinum бежов мрамор с медни жилки

Сив миещ се кръгъл килим ø 120 cm Yuvarlak - Vitaus
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кафяв килим от юта Юта, 200 x 290 cm - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бяло-кафява памучна пътека подходяща за пране 70x150 cm Figura – Mette Ditmer Denmark
70×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кафяво-сив ютен килим 80x150 cm Bouclé – Hanse Home
80×150 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Син килим 200x80 cm Havana - House Nordic
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Сив килим 80x150 cm Monic – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив външен килим 170x120 cm - NORTHRUGS
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от вълна в цвят каки 80x150 cm Minerals – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Зелен вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Сив миещ се кръгъл килим ø 100 cm - Vitaus
⌀ 100 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сиво-кремав килим 160x230 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Wild Pareso, 80 x 120 cm - Vitaus
80×120 cм, рустик, килими за дома

Зелен/бежов килим 200x290 cm Astra – Universal
Къс косъм

Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Зелен външен килим 120x170 cm Sunny – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кафяв килим 160x230 cm Terno Brown – FD
160×230 cм, килими за дома, къс косъм

Розово-сива пътека 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Килим Argentum син мрамор крем кръг

Светлорозова пътека , 80 x 200 cm Gratia - Nouristan
80×200 cм, пътеки, ориенталски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност





