
Кремав килим 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-5 %223 € / 436,15 лв.
234,68 € / 458,99 лв.

Кремав килим 80x150 cm Wolly – BT Carpet
80×150 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
63,75 € / 124,68 лв.

Светлокафяв килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
141,1 € / 275,97 лв.

Кремава пътека 80x200 cm Wolly – BT Carpet
80×200 cм, пътеки, модерни, килими за дома
76 € / 148,64 лв.

Кремав килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
154 € / 301,2 лв.

Сив килим 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cм, модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
153,85 € / 300,9 лв.

Светлокафява пътека 80x200 cm Wolly – BT Carpet
80×200 cм, пътеки, модерни, килими за дома
84,15 € / 164,58 лв.
История на цените
- 23.05.2026 г. - 84,15 € / 164,58 лв.
- 15.05.2026 г. - 84,15 € / 164,58 лв.
- 5.03.2026 г. - 81,7 € / 159,79 лв.
- 5.03.2026 г. - 81,6 € / 159,6 лв.
- 24.02.2026 г. - 96,12 € / 187,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 81 € / 158,42 лв.
- 10.01.2026 г. - 83 € / 162,33 лв.
- 7.11.2025 г. - 83,85 € / 164 лв.
- 5.11.2025 г. - 85,77 € / 167,75 лв.
- 16.09.2025 г. - 81,7 € / 159,79 лв.
- 12.09.2025 г. - 82,83 € / 162 лв.
- 7.09.2025 г. - 96,12 € / 187,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Елегантният килим на BT Carpet ще внесе приятна и свежа атмосфера в интериора ви. Благодарение на изключително меката си и нежна повърхност той ще ви осигури комфорт на всяка крачка, а освен това има и приятно уютно усещане. Декоративните цветни акценти му придават модерен привкус, като същевременно му позволяват хармонично да се съчетае с обзавеждането на околното помещение.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 2500 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 4 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Wolly |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Руно |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Светлокафяв |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Много хубав килим, който перфектно пасна в стаята ми с нестандартен план; също така и цветово отлично се вписа.
Аз съм доволна, той е дебел и следователно топъл, отговаря на това, което представят и в интернет. Закупих още един за втората стая.
Подобни продукти

Кремав кръгъл килим ø 133 cm Wolly – BT Carpet
⌀ 133 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кафяв/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в сиво-бежов цвят ø 120 cm Jutta Greige – Hanse Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кафяв мокет от юта , 60 x 230 cm Jute - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Подложка против хлъзгане под килима 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cм, индустриални, килими за дома
В наличност
Вълнен килим , 160 x 230 cm Gigi - Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Кафяв/бежов вълнен килим 160x230 cm Glow – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-розов кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Mirage Quartz – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен

Килим в сив и бежов цвят 133x190 cm Beruti – Universal
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 160x230 cm Medel – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим 240x340 cm Kuza – Asiatic Carpets
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Кафява синтетична пътека 60x180 cm – House Nordic
60×180 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Синьо-бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Puddle – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим с по-висок косъм Ширина: 160 см | Дължина: 230 см
Модерни
За изпращане след 3 дни
Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 160x230 cm Golden Leaves – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 140x200 cm Libet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Кремаво-златисти памучни килими за стълби в комплект от 16 бр. 25x65 cm Simli Altin – Vitaus
25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Leon – Villeroy&Boch
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Сив килим 160x230 cm Monic – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сив/бежов килим 160x230 cm Flores Sunset – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Син/кремав килим 120x170 cm Mirage Illusion – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Alexis – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Синя и кремава пътека за открито и закрито 70x280 cm Otto Sky – Pappelina
70×280 cм
В наличностБезплатна доставка
Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Simple Lines – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност






