
Ръчно изработен килим със смес от вълна в синьо и цвят слонова кост 120x170 cm Myla Floral Frame – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
162,54 € / 317,9 лв.

Ръчно изработен килим със смес от вълна в синьо и цвят слонова кост 160x230 cm Myla Floral Frame – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен, къс косъм
268 € / 524,16 лв.

Ръчно изработен килим със смес от вълна в синьо и цвят слонова кост 200x290 cm Myla Floral Frame – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
418,96 € / 819,41 лв.
Ръчно изработен килим със смес от вълна в синьо и цвят слонова кост 200x290 cm Myla Floral Frame – Flair Rugs
Размери 200×290 cм
Избран вариант:Ръчно изработен килим със смес от вълна в синьо и цвят слонова кост 200x290 cm Myla Floral Frame – Flair Rugs
История на цените
- 26.04.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 19.03.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 16.01.2026 г. - 418 € / 817,54 лв.
- 10.01.2026 г. - 443 € / 866,43 лв.
- 9.12.2025 г. - 492,89 € / 964,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 418,95 € / 819,39 лв.
- 2.12.2025 г. - 492,89 € / 964,01 лв.
- 28.11.2025 г. - 397,79 € / 778,01 лв.
- 14.11.2025 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 7.11.2025 г. - 443,29 € / 867 лв.
- 5.11.2025 г. - 453 € / 885,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Ръчно изработен килим със смес от вълна в синьо и цвят слонова кост 200x290 cm Myla Floral Frame – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Памук/вълна |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 21.46 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Floral Frame |
| Модел | Структуриран/на цветя |
| Дизайн | Романтичен/бохо |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2300 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/ръчно изработен |
| Грижа | Не използвайте химически почистващи препарати/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не накисвайте/избършете със суха кърпа/не препоръчваме продължителен контакт с вода/не използвайте химическа белина/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 24% памук/76% вълна |
| Цвят | Син/слонова кост |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Кремав ръчно изработен вълнен килим подходящ за пране 80x140 cm Berber Soul – Lorena Canals
80×140 cм, килими за дома, естествен

Кремаво-сив вълнен килим 200x300 cm Lissey - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Кафяво-бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бял килим 200x280 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Зелена пътека подходяща за пране 60x230 cm Beau Floral – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x150 cm Kuza – Asiatic Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Зелен и кремав килим за открито , 230 x 160 cm Malibu - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Тъмнокафява синтетична кожa 100x135 cm Etosha – Ayyildiz Carpets
100×135 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Килим Argentum сивокафяви цветя в кремаво

Ръчно изработен килим със смес от вълна в естествен цвят 140x200 cm Leopard Frame – Flair Rugs
140×200 cм, ориенталски, модерни
Безплатна доставка
Розов килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим в кремаво-сиво 133x180 cm Plants - Agnella
133×180 cм, килими за дома, къс косъм
Безплатна доставка
Ръчно изработен вълнен килим 140x200 cm Verona Floral – Flair Rugs
140×200 cм, ретро, килими за дома
Безплатна доставка
Двойна сива овча кожа, 60 x 240 cm - Native Natural
60×240 cм, килими за дома, нетипични

Ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Elise Floral – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, ориенталски

Зелен и кремав килим за открито, ø 140 cm Borbon - NORTHRUGS
⌀ 140 cм, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син килим 200x80 cm Havana - House Nordic
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Сив/бежов килим 220x160 cm Apollo - Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Eddy - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Сив и бежов килим Becky, 80 x 120 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 120x180 cm Golden Leaves – Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Argentum акварел кафяво-бежово

Šedá ovčí kožešina House Nordic
50×85 cм, скандинавски, килими за дома

Розов/кремав миещ се килим 100x140 cm New Carpets - Oyo home
100×140 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлорозова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Argentum син мрамор крем кръг

Бордо пътека със смес от рециклирани влакна подходяща за пране 60x230 cm Windsor – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим подходящ за пране 80x150 cm Vintage Orient – Vitaus
80×150 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Бежов вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Килим 135x195 cm Antalia - Universal
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност




