Тъмнокафява синтетична кожa 100x135 cm Etosha – Ayyildiz Carpets
Размери 100×135 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 19.04.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 10.03.2026 г. - 40 € / 78,23 лв.
- 5.03.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 5.03.2026 г. - 39,95 € / 78,14 лв.
- 20.02.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 16.02.2026 г. - 47,04 € / 92 лв.
- 14.02.2026 г. - 39,98 € / 78,19 лв.
- 9.02.2026 г. - 47,04 € / 92 лв.
- 16.01.2026 г. - 39 € / 76,28 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмнокафява синтетична кожa 100x135 cm Etosha – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 135 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Нетипични |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тип | Кожa |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | Друг |
| Тегло | 1.62 kg |
| Дължина | 135 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Серия | Etosha |
| Дизайн | Модерен/индустриален/класически |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Тъмнокафяв |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Šedá ovčí kožešina House Nordic
50×85 cм, скандинавски, килими за дома

Двойна сива овча кожа, 60 x 240 cm - Native Natural
60×240 cм, килими за дома, нетипични

Кремаво-сив вълнен килим 200x300 cm Lissey - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Див килим Каресо, 80 x 150 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, къс косъм

Килим 120x80 cm - Vitaus
80×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Коняк кафяв и кремав килим за миене 230x160 cm - Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син кръгъл килим ø 200 cm Havana - House Nordic
⌀ 200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Сив килим 230x160 cm Nova - Asiatic Carpets
Рустик, килими за дома, синтетични
В наличност
Светлокафяво-кремави стъпала за стълби в комплект от 16 брояя 20x65 cm Golden Marble - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Миещ се кръгъл килим в кафяво-златисто ø 120 cm - Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Син килим 200x80 cm Havana - House Nordic
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 100 cm Comfort – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив/тюркоаз килим 240x340 cm Marbled – Flair Rugs
240×340 cм, килими за дома, синтетични

Бял килим 200x280 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Eddy - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 80x150 cm Agata - Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелена пътека подходяща за пране 60x230 cm Beau Floral – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен и кремав килим за открито, ø 140 cm Borbon - NORTHRUGS
⌀ 140 cм, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Argentum син мрамор крем кръг

Кафяво-бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив миещ се килим 200x80 cm - Vitaus
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Син вълнен килим 160x240 cm Albo - Agnella
160×240 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов кръгъл килим ø 160 cm - Vitaus
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Тъмнокафява изкуствена кожа Овча кожа, 60 x 90 cm - Tiseco Home Studio
60×90 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Релефен Килим Argentum големи цветя кафяво

Ръчно изработен вълнен килим 140x200 cm Verona Floral – Flair Rugs
140×200 cм, ретро, килими за дома
Безплатна доставка
Тъмносив килим 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Килим Kael Scratch, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Зелен и кремав килим за открито , 230 x 160 cm Malibu - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Килим 140x200 cm Libet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност






