
Детско креватче от масивен бор в естествен цвят 60x120 cm DINO – Vipack
84×60×120 cм, дърво, класически легла
-5 %211,65 € / 413,95 лв.
223 € / 436,15 лв.

Бяло детско креватче от масивен бор 60x120 cm DINO – Vipack
84×60×120 cм, дърво, класически легла
-5 %216,75 € / 423,93 лв.
229 € / 447,89 лв.

Бяло детско креватче 70x140 cm от масивен бор DINO – Vipack
84×70×140 cм, дърво, класически легла
-5 %207,4 € / 405,64 лв.
219 € / 428,33 лв.

Антрацитно детско креватче от масивен бор 60x120 cm DINO – Vipack
84×60×120 cм, дърво, класически легла
-5 %195,13 € / 381,64 лв.
205 € / 400,95 лв.

Детско креватче 70x140 cm от масивен бор естествено DINO – Vipack
84×70×140 cм, дърво, класически легла
-5 %206,55 € / 403,98 лв.
217 € / 424,42 лв.

Кафяво детско креватче 60x120 cm от масивен бук с регулируема височина Dino – Vipack
84×60×120 cм, дърво, класически легла
215,05 € / 420,6 лв.
Детско креватче от масивен бор в естествен цвят 60x120 cm DINO – Vipack
Размери 84×60×120 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 211,65 € / 413,95 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 211,65 € / 413,95 лв.
- 19.04.2026 г. - 211,65 € / 413,95 лв.
- 17.03.2026 г. - 223 € / 436,15 лв.
- 10.03.2026 г. - 224 € / 438,11 лв.
- 6.03.2026 г. - 211,65 € / 413,95 лв.
- 14.02.2026 г. - 195,13 € / 381,64 лв.
- 27.01.2026 г. - 229,57 € / 449 лв.
- 23.01.2026 г. - 195,13 € / 381,64 лв.
- 20.01.2026 г. - 229,57 € / 449 лв.
- 16.01.2026 г. - 199,73 € / 390,64 лв.
- 9.01.2026 г. - 229,57 € / 449 лв.
- 14.11.2025 г. - 194,8 € / 381 лв.
- 7.11.2025 г. - 206,56 € / 404 лв.
- 5.11.2025 г. - 215,77 € / 422,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Детско креватче от масивен бор в естествен цвят 60x120 cm DINO – Vipack
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
| Височина: | 84 cм |
Спецификации
| Материал | Дърво |
|---|---|
| Видове | Класически легла |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | UA |
| Регулируема височина | 3 нива |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 12.9 kg |
| Размер | 60x120 |
| Дължина | 124.4 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Серия | Dino |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Класически/скандинавски |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Декор | Бук |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С крачета/без място за съхранение/с регулируема височина |
| Материал на конструкцията | Масив бук |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Vipack |
Подобни продукти

Комплект детски мебели от масивен бук 2 бр. Dino – Vipack
Дърво, класически легла

Детско креватче 70x140 cm от масивен дъб в естествен цвят Forrest – Vipack
88×70×140 cм, дърво, класически легла

Сиво сгъваемо легло на колела 60x120 cm Fold up - Roba
77×60×120 cм, дърво, с колела
В наличност
Детско легло в бял и естествен цвят 70x140 cm - Roba
Странично легло, класически легла

Детско легло в естествен цвят 70x140 cm - Roba
78×70×140 cм

Бежово детско креватче 70x140 cm от масивен бор с подвижна странична част/с регулируема височина Sezane – Vipack
88×70×140 cм, дърво, странично легло

Детско креватче 60x120 cm в естествен цвят/сиво-зелено Esteban – Marckeric
80×60×120 cм, класически легла
Безплатна доставка
Детско креватче в естествен цвят 60x120 cm Sam – Vipack
95×60×120 cм, дърво, класически легла

Комплект детски мебели от масивен дъб 2 бр. Forrest – Vipack
Класически легла

Бежово/в естествен цвят детско креватче 70x140 cm с регулируема височина Jil – Roba
82×70×140 cм, странично легло, регулируеми

Детско креватче в сив и естествен цвят 60x120 cm Anna – Roba
80×60×120 cм, класически легла
Безплатна доставка
Сиво детско креватче 60x120 cm Hamburg – Roba
76×60×120 cм, класически легла

Детско креватче от масивен дъб в естествен цвят 70x140 cm Forrest – Vipack
60×70×140 cм, дърво, класически легла
Безплатна доставка
Комплект детски мебели от масивен дъб 2 бр. Forrest – Vipack
Класически легла

Детско креватче от масивен бор в петролен цвят 60x120 cm BILLY – Vipack
93×60×120 cм, дърво, класически легла

Moni - Детска кошара Safari бежов

Кремаво детско креватче 70x140 cm от масивна дървесина Alkmaar – Germania
86×70×140 cм, дърво, странично легло

Детско легло от букова дървесина в бял и естествен цвят 70x140 cm Finn - Roba
88×70×140 cм, дърво, с място за съхранение

Комплект детски мебели от масивен бук 2 бр. Dino – Vipack
Класически легла
Безплатна доставка
Cangaroo - Детска кошара Africa бежов
С колела

Babymoov - Бебешка сгъваема кошара 3 в 1 Moov and Comfy

Moni - Детска кошара Safari розов

Lionelo - Пътна бебешка кошара JASMIN EASY FOLD оливково зелено
С колела, класически легла
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Детско креватче 3 в 1 AURORA тъмно сиво
В наличностБезплатна доставка
Cangaroo - Детска кошара Once upon a time 2 бежов

Cangaroo - Детска кошара ISleep сив

KinderKraft - Бебешка кошара KinderKraft 4 в 1 Sofi, Сива

KINDERKRAFT SELECT - Детско креватче за пътуване LEODY сив
Детски сгъваеми легла
В наличност
Cangaroo - Бебешко легло Always Together сив
Плат

Комплект детски мебели 3 бр. Alkmaar – Germania
86×76×145 cм, дърво, с място за съхранение

Обиколник за кошара Baby Matex Air 360 cm 0239, Бял

Cangaroo - Детска кошара Indiana сив
Плат, с колела
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност

