Сиво-бежово нощно шкафче Madrid – Tvilum
Размери 70×44 cм
История на цените
- 25.05.2026 г. - 153 € / 299,24 лв.
- 15.05.2026 г. - 153 € / 299,24 лв.
- 5.03.2026 г. - 145,15 € / 283,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 145,35 € / 284,28 лв.
- 24.02.2026 г. - 170,77 € / 334 лв.
- 20.02.2026 г. - 145,15 € / 283,89 лв.
- 16.02.2026 г. - 170,77 € / 334 лв.
- 14.02.2026 г. - 145,15 € / 283,89 лв.
- 28.01.2026 г. - 170,77 € / 334 лв.
- 10.01.2026 г. - 148 € / 289,46 лв.
- 27.12.2025 г. - 145,16 € / 283,91 лв.
- 22.12.2025 г. - 170,77 € / 334 лв.
- 1.11.2025 г. - 148,57 € / 290,58 лв.
- 31.10.2025 г. - 119,54 € / 233,8 лв.
- 28.10.2025 г. - 170,77 € / 334 лв.
- 27.10.2025 г. - 146,86 € / 287,23 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Колекцията мебели за съхранение Madrid е особено привлекателна благодарение на кожените си дръжки, които са много популярни в момента. Ако обаче искате по-класически вид, просто изберете кръглите метални дръжки, които също са включени в комплекта.
Размери
| Ширина: | 44 cм |
|---|---|
| Височина: | 70 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Тип | С чекмеджета |
| Държава на произход | DK |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Капацитет на тежестта | 26 kg |
| Тегло | 18.7 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Кожа/метал |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Серия | Madrid |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С чекмеджета |
| Материал на краката | МДФ |
| Обработка на повърхността | Фолио |
| Декор | Мат |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Сиво-бежов |
| Material | ПДЧ |
| Производител | Tvilum |
Подобни продукти

Бяло нощно шкафче от масивна борова дървесина с 2 чекмеджета Berna - Marckeric
49×46 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче LUE бежово/черно
Модерни, мат, с чекмедже
В наличност
Светлосиво нощно шкафче Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
72×60 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Стилно нощно шкафче 40 x 30 cm - R2 aнтрацит
Модерни
За изпращане след 6 дни
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Бяло/в естествен цвят нощно шкафче Oslo – Tvilum
49×50 cм, мат
В наличност
Сиво-кафяво нощно шкафче, изработено от масивна борова дървесина Baku - Marckeric
52×40 cм, мат, от бор
В наличност
Черно висящо нощно шкафче с дъбов плот Arista – Teulat
16×50 cм, мат, от дъб
В наличност
Нощно шкафче от борова дървесина в цвят бензин Bart - Marckeric
55×46 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче Caitlin - Støraa
53×51 cм, модерни, мат
В наличност
Основна нощна масичка в бял - сонома 45x40x52см.
52×40 cм, с крака, с чекмедже
В наличност
Нощно шкафче в бял и естествен цвят Ikast – Tvilum
47×40 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче от дъб в естествен цвят Langley – Actona
60×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Светлосиньо нощно шкафче Franklin – Støraa
72×56 cм, мат
В наличност
Нощно шкафче Kiel с чекмедже и рафт 41 × 39 × 28 cm dub
Модерни, рустик, с чекмедже
За изпращане след 6 дни
Кремаво/естествено нощно шкафче от декор от дъб Dennis – Marckeric
45×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Нощно шкафче в естествен цвят Nola – Unique Furniture
70×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Кремаво метално нощно шкафче Diora – Marckeric
Мат, метал
В наличност
Нощно шкафче от декор от дъб в естествен цвят Farsta – Woodman
12×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Черно нощно шкафче с дъбов плот Tu – noo.ma
Мат, от дъб
В наличност
Нощно шкафче Pola - The Beds
Ретро, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Нощно шкафче от масивен бор в естествен цвят Grab It – Karup Design
45×36 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче в тухлен цвят Platt – Teulat
55×55 cм, мат
Безплатна доставка
Бяло нощно шкафче Campus - Marckeric
53×40 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче Trendline в бял цвят 40x39x57см.
57×40 cм, модерни, с крака
В наличност
Нощно шкафче от дъбова дървесина в естествен цвят Kula - The Beds
Мат, от дъб, дърво
Безплатна доставка
Нощно шкафче сиво-зелено Pisco – Marckeric
53×40 cм, мат
В наличност
Зелено нощно шкафче Totem – Teulat
55×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Бяло детско нощно шкафче от борова дървесина Max - Marckeric
49×46 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче от букова дървесина Greg - The Beds
33×47 cм, ретро, мат
В наличностБезплатна доставка
Бяло нощно шкафче Lonie - Homitis
55×30 cм, мат, с чекмедже
В наличност
Меламиново висящо нощно шкафче Mary в антрацитно - бяло 40x30x23см.
23×40 cм, модерни, с чекмедже
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Одеяло от флийс 150x200 cm Dice – JAHU collections
150×200 cм, вълна
В наличност
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Сив еластичен единичен памучен детски чаршаф 90x200 cm Minecraft "We got this" – Jerry Fabrics
90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност













