









Размери 55×55 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Нощно шкафче в тухлен цвят Platt – Teulat
| Ширина: | 55 cм |
|---|---|
| Височина: | 55 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Тип | С чекмеджета |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 22 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Platt |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С крачета/с рафтове/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Тухлен |
| Material | МДФ |
| Производител | Teulat |

12×40 cм, мат, от дъб
В наличност
47×40 cм, модерни, мат
В наличност
53×51 cм, модерни, мат
В наличност
20×40 cм, мат, от дъб

52×40 cм, с крака, с чекмедже
В наличност
57×40 cм, от орех, с крака
В наличност
48×30 cм, модерни, от орех
В наличност
Ретро, мат, с крака

59×55 cм, от орех, с крака
В наличност
61×44 cм, от дъб, с крака
В наличност
Мат
Безплатна доставка
48×30 cм, модерни, от орех
В наличност
55×40 cм, от дъб, с крака
В наличност
Мат

66×34 cм, мат, с чекмедже
В наличност
55×34 cм, с крака, ламинат
В наличност
55×34 cм, от бук, ламинат
В наличност
55×40 cм, от орех, с крака
В наличност
Модерни, рустик, с чекмедже
За изпращане след 6 дни
16×50 cм, мат, от дъб
В наличност
48×40 cм, модерни, от дъб
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
54×44 cм, мат
В наличност
66×34 cм, модерни, с чекмедже
В наличност
66×34 cм, от дъб, с крака
В наличност
Модерни, мат, с чекмедже
В наличност
57×40 cм, от дъб, с крака
В наличност
72×56 cм, мат
В наличност
60×40 cм, мат, от дъб
В наличност
15×40 cм, рустик, мат

55×34 cм, модерни, ламинат
В наличност
60×25 cм, ретро, ламинат
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност

150×200 cм
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност

220×230 cм



40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
За салата, за плодове, комплект
В наличност
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
165×179 cм
В наличност