Нощно шкафче сиво-зелено Pisco – Marckeric
Размери 53×40 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 103 € / 201,45 лв.
- 23.01.2026 г. - 103 € / 201,45 лв.
- 25.10.2025 г. - 105,09 € / 205,54 лв.
- 20.10.2025 г. - 122,2 € / 239 лв.
- 17.10.2025 г. - 105,33 € / 206,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Нощно шкафче сиво-зелено Pisco – Marckeric
Размери
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Височина: | 53 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 25 cm |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 6.5 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Серия | Pisco |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Материал | МДФ/масивно дърво |
| Цвят | Сиво-зелен |
| Material | МДФ/масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Детско нощно шкафче сиво-зелено от масивен бор Enola – Marckeric
Мат, от бор, дърво

Зелено гланцово нощно шкафче Lustra – WOOOD
Гланц
Безплатна доставка
Сиво метално нощно шкафче Bradford – Støraa
68×37 cм, мат, индустриални

Черно висящо нощно шкафче Platt – Teulat
Мат
В наличност
Нощно шкафче от борова дървесина в цвят бензин Bart - Marckeric
55×46 cм, мат, от бор
В наличност
Нощно шкафче от декор от дъб в естествен цвят Melanie – Støraa
55×40 cм, мат
В наличност
Черно нощно шкафче с чекмедже Zola - WOOOD
74×40 cм, гланц, модерни
В наличност
Сиво нощно шкафче Emerald – Støraa
46×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Нощно шкафче в бяло и кафяво, изработено от масивна борова дървесина Baku - Marckeric
52×40 cм, мат, от бор
В наличност
Черно матово нощно шкафче Sierra – Teulat
Мат, с чекмедже, скандинавски

Нощно шкафче в бял и естествен цвят Ikast – Tvilum
47×40 cм, модерни, мат
В наличност
Синьо нощно шкафче Totem – Teulat
55×50 cм, мат
Безплатна доставка
Бежово метално нощно шкафче Rune – WOOOD
45×42 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Черно нощно шкафче с дъбов плот Tu – noo.ma
Мат, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
Антрацитно сиво нощно шкафче Switch - Tenzo
57×45 cм, гланц, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Сиво висящо нощно шкафче Keep by Hammel - Hammel Furniture
42×45 cм, гланц, с чекмедже
Безплатна доставка
Маслиненозелено детско нощно шкафче от борова дървесина Billy - Vipack
Мат, от бор, дърво

Нощно шкафче с плот от имитация на мрамор естествено Whitmore – Rowico
24×28 cм, мат, от дъб

Бяло нощно шкафче Mayra - Marckeric
52×45 cм, модерни, мат

Тъмносиво нощно шкафче Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
72×60 cм, мат
Безплатна доставка
Нощно шкафче с 2 чекмеджета Real Dream - Kare Design
60×45 cм, модерни, мат
В наличност
Светлосиньо метално заключващ се шкафче 35x76x40 cm Cambridge – Yes Everyday
76×40 cм, мат, метал

Черно метално детско нощно шкафче BRONXX – Vipack
Мат, метал

Нощно шкафче от борова дървесина в естествен цвят Lavis - Marckeric
53×40 cм, мат, от бор
В наличност
Черно нощно шкафче Platt – Teulat
Мат
Безплатна доставка
Зелено-сиво нощно шкафче Velia – Marckeric
50×45 cм, модерни, мат
В наличност
Светлосиво нощно шкафче Franklin – Støraa
71×56 cм, мат
В наличност
Черно нощно шкафче с рафтове Toopt – noo.ma
Мат, от дъб
Безплатна доставка
Бяло нощно шкафче Caitlin - Støraa
Мат

Бяло нощно шкафче с рафтове Lani - Marckeric
50×45 cм, мат

Кафяво нощно шкафче от масивен бор Japan – Karup Design
23×45 cм, мат, от бор
В наличност
Зелено метално нощно шкафче Bronxx - Vipack
60×40 cм, мат, индустриални
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност









