Светлосиньо нощно шкафче Franklin – Støraa
Размери 72×56 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 238 € / 465,49 лв.
- 8.05.2026 г. - 238 € / 465,49 лв.
- 17.04.2026 г. - 210,35 € / 411,41 лв.
- 10.03.2026 г. - 225 € / 440,06 лв.
- 8.03.2026 г. - 210,35 € / 411,41 лв.
- 24.02.2026 г. - 247,47 € / 484,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 210,35 € / 411,41 лв.
- 21.01.2026 г. - 247,47 € / 484,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 215,3 € / 421,09 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосиньо нощно шкафче Franklin – Støraa
Размери
| Ширина: | 56 cм |
|---|---|
| Височина: | 72 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Тип | С чекмеджета |
| Държава на произход | VN |
| Височина на крачетата | 9.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 38 kg |
| Тегло | 17 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Серия | Franklin |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Класически/романтичен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С рафтове/с чекмеджета |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Декор | Мат |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Светлосин |
| Material | МДФ |
| Производител | Støraa |
Подобни продукти

Нощно шкафче Ernest-Menta
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Babydreams-Prasino
Модерни, с чекмедже
В наличност
Тъмно сиво нощно шкафче Corvo - Teulat
Мат
Безплатна доставка
Синьо нощно шкафче Totem – Teulat
55×50 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Нощно шкафче Doro-White-Gkri
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче в бял и естествен цвят Ikast – Tvilum
47×40 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче Genty
Скандинавски
В наличност
Нощно шкафче Caitlin - Støraa
53×51 cм, модерни, мат
В наличност
Нощно шкафче Nero 09-Natural-White
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Mossa-Mpez
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Babydreams-Mple
Модерни, с чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Picaso
В наличност
Нощно шкафче Nero 09-Natural-White-Gray
Модерни
В наличност
Зелено дървено нощно шкафче Miranda - Marckeric
49×46 cм, мат, от бор

Нощно шкафче Tahoma 1S-White
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Trulie
Модерни, с чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Mediolan-Without foot
В наличност
Нощно шкафче Agate plus
Модерни
В наличност
Нощно шкафче сиво-зелено Pisco – Marckeric
53×40 cм, мат
В наличност
Нощно шкафче Ernest-Mpez
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Joker
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Kubi - сиво
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Mossa-Leuko
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Bliss - бяло
В наличност
Комплект от 2 нощни шкафчета Fellini-Бежов
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Babydreams-Roz
Модерни, с чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Tahoma 1S-Anthraki
Модерни
В наличност
Нощно шкафче Winston II-Fusiko
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Giallo 1D plus-отдясно
Модерни, дърво
В наличност
Нощно шкафче Poro-Gkri
С чекмедже
В наличност
Нощно шкафче Ren-Ash
Модерни
В наличност
Riddle-Oak-White Night Locker
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност







