






Размери 70×36 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светложълто нощно шкафче Salino – Bloomingville
| Ширина: | 36 cм |
|---|---|
| Височина: | 70 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Цвят | Жълт |
| Дизайн | Скандинавски |
| Тип | С чекмеджета |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 52 cm |
| Капацитет на тежестта | 21 kg |
| Тегло | 7.07 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Серия | Salino |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Premium |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Жълт |
| Материал на краката | Масивно каучуково дърво |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Декор | Гланц |
| Материал | Масивно дърво/МДФ |
| Material | Масивно дърво/МДФ |
| Производител | Bloomingville |

Мат, от дъб
Безплатна доставка
Мат, от бор, дърво

53×40 cм, мат, от бор

Гланц
Безплатна доставка
66×55 cм, мат, Провинциални
Безплатна доставка
72×60 cм, мат
Безплатна доставка
71×56 cм, мат
В наличност
Мат, от дъб
Безплатна доставка
23×45 cм, мат, от бор
В наличност
68×37 cм, мат, индустриални

16×50 cм, мат, от дъб

55×45 cм, гланц, с чекмедже
Безплатна доставка
50×54 cм, мат, от дъб

42×45 cм, гланц, модерни
В наличностБезплатна доставка
60×43 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
61×40 cм, мат
В наличност
60×30 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб

59×38 cм, мат, от бор

Мат
Безплатна доставка
47×39 cм, мат, от бор
В наличност
48×40 cм, мат, с чекмедже

52×40 cм, мат, от бор
В наличност
70×40 cм, модерни, мат

Мат, с чекмедже, скандинавски

40×50 cм, мат, от дъб

Модерни, мат, с крака

49×46 cм, мат, от бор
В наличност
60×45 cм, мат, от дъб
В наличност
53×40 cм, мат, от бор
В наличност
45×45 cм, мат, от дъб
В наличност
41×40 cм, модерни, мат

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност