
Дебелостенна инфрачервена лампа PHILIPS PAR38 E27/150W/230V
E27, рефлекторни крушки
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка, поддържаща растежа на растения, особено в места с недостатъчно слънчева светлина. Крушката използва светлина с 2 дължини на вълната: 430-460 - подпомага развитието на растенията главно в началния етап на растеж. 580-730 - стимулира цъфтежа и плододаването. Комбинацията от тези дължини на вълната в крушката създава светлина, подобна на естествената слънчева светлина. Ъгъл на разпределение на светлината: 360°. Фотосинтетичен фотонен поток (PPF) - количество светлина, полезна за растенията. PPF: 10,984 μmol/s.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло (2800 - 3300К) |
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Глобус и деко тръба |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 1200 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Форма | Глобус |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 35 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | PLANT LAMP Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност


LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност