
LED Крушка за растения PLANTY E27/9W/230V 1200K черен
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка, поддържаща растежа на растенията, особено в места с недостатъчно слънчева светлина. Крушката използва светлина с 2 дължини на вълната: 430-460 - подпомага развитието на растенията главно в началния етап на растеж. 580-730 - стимулира цъфтежа и плододаването. Комбинацията от тези дължини на вълната в крушката създава светлина, подобна на естествената слънчева светлина. Ъгъл на разпръскване на светлината: 38°. Фотосинтетичен фотонен поток (PPF) - количество светлина, полезна за растенията. PPF: 10,5 μmol/s.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 1200 K |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 20 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | PLANT LAMP Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност