
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
91 € / 177,98 лв.

Розов килим подходящ за пране 80x150 cm Sky – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
35,9 € / 70,21 лв.

Розов килим подходящ за пране 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
54 € / 105,61 лв.

Розов килим подходящ за пране 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
70 € / 136,91 лв.

Розов килим подходящ за пране 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
88 € / 172,11 лв.

Сив килим подходящ за пране 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
88 € / 172,11 лв.
Розов килим подходящ за пране 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
Размери 140×200 cм
История на цените
- 2.05.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 30.04.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 29.04.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 24.04.2026 г. - 57,37 € / 112,21 лв.
- 21.04.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 17.04.2026 г. - 57,37 € / 112,21 лв.
- 1.04.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 25.03.2026 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 24.03.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 19.03.2026 г. - 57,37 € / 112,21 лв.
- 12.03.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 10.03.2026 г. - 56 € / 109,53 лв.
- 10.03.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 5.03.2026 г. - 57,37 € / 112,21 лв.
- 5.03.2026 г. - 56,95 € / 111,38 лв.
- 3.03.2026 г. - 67 € / 131,04 лв.
- 24.02.2026 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 23.02.2026 г. - 57,37 € / 112,21 лв.
- 10.01.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 27.12.2025 г. - 57,36 € / 112,19 лв.
- 13.12.2025 г. - 67,49 € / 132 лв.
- 5.11.2025 г. - 58,04 € / 113,52 лв.
- 16.09.2025 г. - 57,52 € / 112,5 лв.
- 12.09.2025 г. - 55,22 € / 108 лв.
- 2.09.2025 г. - 63,91 € / 125 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Розов килим подходящ за пране 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Розов |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Височина на купчината | 7 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.64 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Sky |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1300 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за пране/против подхлъзване |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% микрофибър |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бял килим Fox Liso, Ø 120 cm - Universal
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим 120x180 cm - Casa Selección
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бял вълнен килим 160x230 cm Olsen - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Кремав вълнен килим 133x190 cm Calisia M Smooth – Agnella
133×190 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бял килим Fox Liso, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов килим 160x240 cm Fancy – Hanse Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бял килим подходящ за пране 160x230 cm Mellow – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял килим Алпака Liso, 60 x 100 cm - Universal
60×100 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 80x150 cm Sensation – Universal
80×150 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Бежов вълнен килим 170x120 cm Checkerboard - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим Бамби едноцветен в екрю кръг

Бяла овча кожа , 50 x 85 cm - House Nordic
50×85 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим , 140 x 200 cm Menorca - House Nordic
Скандинавски, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Еко кожа Феерия в розово 55х80 см
Естествен, синтетични

Кремава ръчно изработена вълнена пътека 80x250 cm Alexis – Villeroy&Boch
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Розов килим Berna Liso, 60 x 110 cm - Universal
Скандинавски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим Fox Liso, 60 x 90 cm - Universal
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлобежов килим Aqua Liso, 67 x 125 cm - Universal
67×125 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Еко кожа Феерия в бяло 55х80 см
Естествен, синтетични

Кремав двустранен килим за открито, изработен от рециклирана пластмаса, 90 x 150 cm Solitaire - Green Decore
90×150 cм, рустик, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремава синтетична кожа 80x150 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежов вълнен килим 120x170 cm - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремава ръчно изработена вълнена пътека 80x250 cm Charlotte – Villeroy&Boch
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бял килим подходящ за пране 120x170 cm Ambiance – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност






