
Син/бежов килим 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-12 %43 € / 84,1 лв.
49 € / 95,84 лв.

Син/бежов килим 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
76 € / 148,64 лв.

Син/бежов килим 80x120 cm Terrain – Hanse Home
Модерни, от полипропилен, килими за дома, килими от едно парче
-11 %24,5 € / 47,92 лв.
27,4 € / 53,59 лв.
Най-добра цена за последните 30 дни: 24,5 € / 47,92 лв.
История на цените
- 28.05.2026 г. - 24,5 € / 47,92 лв.
- 19.05.2026 г. - 24,5 € / 47,92 лв.
- 15.05.2026 г. - 24,6 € / 48,11 лв.
- 8.05.2026 г. - 24,7 € / 48,31 лв.
- 30.04.2026 г. - 27,4 € / 53,59 лв.
- 29.04.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 24.04.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 21.04.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 17.04.2026 г. - 22,17 € / 43,36 лв.
- 10.04.2026 г. - 20,86 € / 40,8 лв.
- 7.04.2026 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 5.03.2026 г. - 22,1 € / 43,22 лв.
- 4.03.2026 г. - 22 € / 43,03 лв.
- 10.01.2026 г. - 22,1 € / 43,22 лв.
- 11.11.2025 г. - 22,16 € / 43,34 лв.
- 7.11.2025 г. - 22,75 € / 44,5 лв.
- 5.11.2025 г. - 23,27 € / 45,51 лв.
- 8.10.2025 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
- 7.10.2025 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 3.10.2025 г. - 22,5 € / 44,01 лв.
- 16.09.2025 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 22,5 € / 44,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 26,08 € / 51,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Син/бежов килим 80x120 cm Terrain – Hanse Home
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Килими от едно парче |
| Форма на килима | Правоъгълени |
| Материал на килима | Синтетични |
| Производство | Тъкани |
| Модел | Абстрактен модел |
| Цвят | Син |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.2 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Terrain |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност на материала | Ниска |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полипропилен/юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Добро съотношение между качество и цена.
Подобни продукти

Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Розово-сив килим 160x230 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, модерни, от полипропилен

Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×1 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Mist - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
Модерни, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, скандинавски

Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Вълнен килим , 160 x 230 cm Amari - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, от полипропилен, килими от едно парче

Килим Universal Multi Mubis, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Зелено-сив килим , 160 x 230 cm Cosmos - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Зелена пътека подходяща за пране 60x230 cm Matcha Latte – Mila Home
60×230 cм, пътеки, модерни

Килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, ориенталски, от полипропилен

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосив килим 160x230 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
160×1 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
Модерни, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Medel – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен

Кремав ръчно изработен ютен килим 200x300 cm Roya Violette – Elle Decoration
200×300 cм, модерни, рустик
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Balaki - Universal
160×230 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Кремави килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Cottage Warmth - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Бежов бар стол с регулируема височина с подлакътници (височина на седалката 86 cm) Eleanor – Actona
110×53×56 cм
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Единично детско спално бельо 135x200 cm Bright Football – Catherine Lansfield
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×117×44 cм, от пластмаса
В наличност
Сушилня за дрехи King - Vileda
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност







