Продукти, които може да харесате
К-кт 4x LED RGBIC Димируема екстериорна лампа LED/7W/230V 3000-6500K IP65 Wi-Fi Tuya
История на цените
- 2.05.2026 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 18.05.2025 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
Описание на продукта
Стартовият комплект включва 4 LED външни лампи, с които веднага ще създадете светлинна атмосфера във всяко помещение. Персонализирайте осветлението според вашите предпочитания чрез приложението GoSmart. Създайте уютна атмосфера и осигурете на дома си не само качествено, но и интелигентно осветление, което можете удобно да управлявате от всяко място чрез мобилното си устройство. Възможно е да използвате широк диапазон на димиране от 10% до пълна яркост 100%. Благодарение на функцията RGB имате избор измежду 16 милиона цвята. Всички настройки и управление се извършват чрез интелигентното приложение GoSmart на вашия телефон, достъпно за мобилни устройства с операционни системи Android и iOS. Оставете дома си да се грижи сам за себе си и си осигурете повече време за близките и хобитата си. Приложението предлага функции като таймер, режими на осветление, DIY режими, синхронизация с музика, сцени и интелигентна автоматизация. Съвместимо с TUYA, LIDL, Smartlife.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Функция | RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa, RGB/LED технолигия/Alexa |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Количество в опаковката | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Series | GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos, GOSMART Emos, SMART LIGHT Emos |
| Производител | EMOS |
Препоръчва се

Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Странична масичка с вграден електрически контакт и USB портове ROD кафява/черна
Дърво, с място за съхранение
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка






























