Продукти, които може да харесате
Brilagi - LED соларен стенен фенер PYRAMID LED/2W/3,2V 1300 mAh IP54
История на цените
- 2.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 8.03.2025 г. - 25 € / 48,9 лв.
- 10.02.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Описание на продукта
Икономично соларно LED стенна лампа, която се зарежда със слънчева енергия и няма разходи за експлоатация. Подходяща за осветление на домове, външни пространства или за осветяване на сгради. Стенната лампа създава красив светлинен ефект. Лесен монтаж. С датчик за здрач. Технически параметри: Размери: 120 x 155 x 83 мм. Соларен панел: монокристален силиций 5V/1,3W. Вградена литиево-железо-фосфатна батерия 18650 3,2 V/1300 mAh. Тип LED: SMD2835 1x 2 броя LED. Време за зареждане: 4 - 5 часа. Работно време: 8 - 10 часа (зависи от заряда на батерията). Степен на защита: IP54. Цветна температура: 3000-3500K.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Соларно | Да |
| Функция | Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология |
| Форма | Правоъгълен |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 50 lm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2 W |
| Температура на светлината | 3500 K |
| Напрежение | 3,2 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Тип | Соларен аплик/Екстериорен аплик |
| Жавот на батерията | 10 h |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Препоръчва се

Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Странична масичка с вграден електрически контакт и USB портове ROD кафява/черна
Дърво, с място за съхранение
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка



























































