




Размери 140×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единично детско спално бельо от микрофибър 140x200 cm Gabby's Dollhouse "bubbles" – Jerry Fabrics
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло, Класически |
|---|---|
| Текстил за детско легло | Микрофибър |
| Характеристики | Двустранен |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.75 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Gabby's Dollhouse |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 80 g/m² |
| Грижа | Може да се пере в пералня/не е подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Светлосин/многоцветен |
| Производител | Jerry Fabrics |
Отзиви на потребителите
Красиви цветове, хубава картинка. Просто очаквах по-добър материал, той е много хлъзгав, така че одеялото постоянно се върти и се плъзга в него.

140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, Замразени, за момичета
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
Замразени, за момичета, класически
В наличност
Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
В детско легло, класически, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момичета, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
90×68×39 cм, от пластмаса
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност