
E27 LED декоративна крушка черна спирала 6W 370 lm 3000K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 4.92 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | AR111 Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
