
Черно-сива стенна лампа ø 15 cm Yoyo - Squid Lighting
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 65.70 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Тип | Аплик |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1300 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | SANIA Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи


Модерни


LED лампи

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи

230V
В наличност
LED лампи

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Метал, ключ за осветление, скандинавски

Метал, модерни, LED лампи

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна

LED лампи

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност