
Лампа LED SPRING UP APP831-W CHROME
Метал, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 37.15 и с гаранция от 3 години.
| Място | Баня |
|---|---|
| Входяща мощност | 5 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 465 lm |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Тип | Стенен спот |
| Напрежение | 230 V |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Стил | Други |
| Series | GATEN Rabalux, BEATA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност


Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи


Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

