Изглежда хубаво, дискретно и свети приятно.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 17.12.2024 г. - 39,83 € / 77,9 лв.
- 17.10.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 33.23 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 20 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Series | TRIANGLE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Аплик КАН, хром, абажур Камелот Макиато, 1xE27
LED лампи

LED стенно външно осветително тяло със сензор за движение (височина 10 cm) Talent – Reality
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Brilagi-Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 15 см опушен
Стъкло
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи тъмно сиви IP44 - Baleno
Модерни
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 18,5 cm) Elbe – Trio
В наличност
Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
LED стенна лампа за контакт LED/3,2W/230V матов хром
LED лампи, 230V
В наличност
Аплик МАРИНА, хром, 1xE27

Черна LED стенна лампа PANDELLA 1 – EGLO
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерна стенна лампа черна 32см с LED IP44 - Cascada
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED Аплик SYDNEY LED/6W/230V черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2 светлини - Otan
Модерни
В наличност
Rabalux 71136 - Аплик SARABI 1xE27/20W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Синя LED стенна лампа Piccolo – Candellux Lighting
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Brilagi - Спот TRINE 1xGU10/30W/230V черен/златист
230V
В наличност
Стенна лампа от стомана 62 см с LED IP44 - Jerre
LED лампи
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи черни - Otan
Модерни
В наличност
Stенно осветително тяло LAVA 1xG9/8W/230V бежово/опушено бежово
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик АЛТЕА, хром, 1xE27
Модерни

Аплик КАН, хром, абажур Шинц Крем, 1xE27
LED лампи

Ръстичен квадратен стенен аплик бетон - Alban
В наличност
Аплик АСТРО, черен, 1xE27

Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V сив IP54
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерна стоманена стенна лампа с USB-C, накланяща се - Rex
Модерни
В наличност
Сиво-бежова стенна лампа за контакт Pop – Markslöjd
Ретро, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Globo 57911-1SA - Стенно точково осветително тяло ROBBY 1xGU10/25W/230V
230V
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи тъмно сиви 2-светлина IP44 - Baleno
Модерни
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 12 cm Nassao – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Brilagi-Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 10 см опушен
Стъкло
В наличност
Индустриална бетонна стенна лампа със светлинен ефект - Meave
Индустриални
В наличност
Brilagi - Осветително тяло за картина DANAE 2xE14/40W/230V златно
230V
В наличност
Стенна лампа стомана 41,5 см с LED IP44 - Jerre
Пластмаса, LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Подова закачалка LINEA бяла
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност