Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Pouffy – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 160 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 68 € / 133 лв.
- 8.05.2026 г. - 68 € / 133 лв.
- 5.03.2026 г. - 63,02 € / 123,26 лв.
- 5.03.2026 г. - 62,9 € / 123,02 лв.
- 24.02.2026 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 63,02 € / 123,26 лв.
- 16.02.2026 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 63,02 € / 123,26 лв.
- 9.02.2026 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 63 € / 123,22 лв.
- 27.12.2025 г. - 63,02 € / 123,26 лв.
- 9.12.2025 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 63,02 € / 123,26 лв.
- 2.12.2025 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 30.11.2025 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 5.11.2025 г. - 63,76 € / 124,7 лв.
- 16.09.2025 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 63,91 € / 125 лв.
- 2.09.2025 г. - 74,14 € / 145,01 лв.
- 27.01.2025 г. - 69,69 € / 136,3 лв.
- 28.12.2024 г. - 62,89 € / 123 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Pouffy – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 160 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 20 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 4.096 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Pouffy |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за пране |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pouffy – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен
В наличност
Бяла изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
Килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Onina, 120x170 cm - Слонова кост
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Fur, Изкуствена кожа - 60x90 cm
От полиестер
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Onina, 60x90 cm - Слонова кост
От полиестер
В наличност
Бял килим Fox Liso, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим подходящ за пране 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 160x230 cm Checkerboard – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Кремав ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Gigi – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Кремав килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлосив килим подходящ за пране 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Oslo, 90x150 cm
От полиестер
В наличност
Бял килим подходящ за пране 160x230 cm Mellow – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Couka, 80 cm - Слонова кост
Кръгла, от полиестер
В наличност
Бял кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Adriel, 120x170 cm, Бежов
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Berb, 150x200 cm, Слонова кост
От полиестер
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Inca, 120x170 cm, Памук
Модерни, естествен, от памук
В наличност
Кремав килим 140x200 cm Life – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Couka, 118 cm, Бял
Кръгла, от полиестер
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработена вълнена пътека в цвят слонова кост 60x230 cm Zen Garden – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома

Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
Килим atmosphera Waste, Микс - 100x150 cm
Естествен, от памук, от полиестер
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност




