Зелено метално шкафче 98x63 cm Bradford – Støraa
Размери 63×98×39 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 221,21 € / 432,65 лв.
- 17.04.2026 г. - 221,21 € / 432,65 лв.
- 23.01.2026 г. - 220 € / 430,28 лв.
- 16.01.2026 г. - 221 € / 432,24 лв.
- 10.01.2026 г. - 234 € / 457,66 лв.
- 11.11.2025 г. - 220,88 € / 432 лв.
- 7.11.2025 г. - 234,17 € / 458 лв.
- 5.11.2025 г. - 241,84 € / 473 лв.
- 15.12.2024 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелено метално шкафче 98x63 cm Bradford – Støraa
Размери
| Ширина: | 98 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 39 cм |
| Височина: | 63 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Дизайн | Индустриален |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 14.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 7 kg |
| Тегло | 18 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Серия | Bradford |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С крачета/с врати/с рафтове |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Støraa |
Подобни продукти

Скрин сиво-зелен от масивен бор 180x80x40 cm Misti – Marckeric
80×180×40 cм, дърво, мат
В наличност
Зелен метален скрин 140x90x40 cm Fayna – Marckeric
90×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Сив/естествен нисък скрин от декор от дъб 108x80 cm Sierra – Teulat
От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Нисък скрин от масивен дъб в естествен цвят 140x64 cm Twig – The Beds
64×140×50 cм, дърво, от дъб
В наличност
Нисък скрин с плъзгащи се врати в светлосиво-тухлено 140x91 cm Nube - Teulat
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Висящ скрин в цвят каки 133x61x42 cm Mistral – Hammel Furniture
С вратички, модерни, мат

Нисък скрин от декор от дъб естествен 150x75 cm Nagano – Actona
75×150×40 cм, ретро, от дъб

Черен/естествен нисък скрин от декор от дъб 120x82 cm Seaford – Actona
82×120×40 cм, с вратички, от дъб
В наличност
Сиво-естествен нисък скрин от декор от дъб 180x80 cm Millay – Marckeric
80×180×40 cм, от дъб, мат

Комод Jugend - Woodman
70×180×48 cм, мат, прави шкафове

Розов скрин с чекмеджета , 144 x 85 cm Westerleigh - CosmoLiving by Cosmopolitan
С чекмеджета, модерни, мат
В наличност
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
Нисък скрин с дъбов декор в цвят антрацит-природен 150x75 cm Treasures - UMAGE
75×150×43 cм, с вратички, от дъб

Кафяво-сив метален скрин 37x72x26 cm Joey – Spinder Design
Модерни, рустик, мат
Безплатна доставка
Скрин от дъбов декор с плъзгащи се врати в естествен цвят 119x76x50 cm Naia – Tvilum
76×119×50 cм, от дъб, комбиниран
Безплатна доставка
Комод Yoko - Teulat
91×90×45 cм, с чекмеджета, от дъб
Безплатна доставка
Син/сив нисък скрин 120x90 cm Corvo – Teulat
90×120×40 cм, с чекмеджета, модерни

Тъмно сив нисък скрин с чекмеджета 137x76 cm Corvo - Teulat
76×137×40 cм, от дъб, модерни

Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 147x73x39 cm Ikast – Tvilum
73×147×39 cм, от дъб, комбиниран
Безплатна доставка
Нисък скрин от дъб в естествен цвят 180x80 cm Linley – Actona
80×180×40 cм, от дъб, модерни

Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 79x92x40 cm Ikast – Tvilum
С чекмеджета, от дъб, комбиниран
В наличност
Скрин от декор от дъб в естествен цвят 104,5x80x45 cm Cesura – Unique Furniture
От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Бял скрин 135x90x40 cm Lowell – Actona
90×135×40 cм, с чекмеджета, мат
В наличност
Нисък скрин от черен/натурален бор 140x81 cm Lavis - Marckeric
81×140×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Бял нисък скрин 150x74 cm Caitlin – Støraa
74×150×39 cм, с чекмеджета, мат
В наличностБезплатна доставка
Бял нисък скрин 96x87 cm Paris – Tvilum
87×96×49 cм, с чекмеджета, мат

Бял скрин , 99 x 82 cm Oslo - Tvilum
82×99×39 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Кремавo-естествен скрин от декор от дъб 180x80x40 cm Lilou – Marckeric
80×180×40 cм, от дъб, модерни
В наличност
Кремав нисък скрин 184x102 cm Oakland – Germania
102×184×42 cм, модерни, мат

Кремав скрин 220x98x45 cm Platt – Teulat
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Зелено-сив нисък скрин 200x77,5 cm Eldia – Marckeric
77×200×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Нисък скрин с дъбов декор в естествен цвят 170x80 cm Cequoia - Marckeric
80×170×40 cм, от дъб, модерни
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност






