








Размери 80×180×40 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 513,4 € / 1004,12 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Нисък скрин от дъб в естествен цвят 180x80 cm Linley – Actona
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 25 kg |
| Тегло | 62.5 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Linley |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С крачета/с рафтове/с врати |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Фурнир/обработен с масло |
| Цвят на дървото | Избелено дърво |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Естествен |
| Material | МДФ |
| Производител | Actona |

80×180×40 cм, от дъб, мат

70×180×48 cм, мат, прави шкафове

От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
С чекмеджета, дърво, комбиниран

75×150×43 cм, с вратички, от дъб

91×90×45 cм, с чекмеджета, от дъб
Безплатна доставка
76×119×50 cм, от дъб, комбиниран
Безплатна доставка
От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
75×150×40 cм, ретро, от дъб

82×95×40 cм, дърво, мат
В наличностБезплатна доставка
80×128×45 cм, от дъб, модерни

61×133×42 cм, с вратички, модерни

С чекмеджета, модерни, мат
В наличност
90×160×40 cм, мат, класическо отваряне

75×149×40 cм, от дъб, мат
В наличностБезплатна доставка
100×80×40 cм, от дъб, комбиниран

55×120×45 cм, дърво, мат

От дъб, мат, класическо отваряне

75×140×43 cм, с чекмеджета, от дъб
В наличностБезплатна доставка

С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, дърво, комбиниран

80×170×40 cм, от дъб, модерни

Модерни, без крака

С вратички, мат, с плъзгаща се врата

76×146×45 cм, от дъб, мат
Безплатна доставка
С чекмеджета, от дъб, комбиниран

От дъб, комбиниран, модерни

От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
91×94×52 cм, с чекмеджета, дърво
Безплатна доставка
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

61×177×42 cм, от дъб, модерни

15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност