
Килим Universal Mira, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
69 € / 134,95 лв.

Килим Universal Mira, 120 x 170 cm
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
51 € / 99,75 лв.

Килим Universal Mira, 200 x 290 cm
200×290 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
154 € / 301,2 лв.

Килим Universal Mira, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
91 € / 177,98 лв.

Килим Universal Mira, 80 x 150 cm
80×150 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
32,7 € / 63,96 лв.

Килим Universal Mira, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
20 € / 39,12 лв.
Килим Universal Mira, 60 x 120 cm
Размери 60×120 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзиви- Красив дизайн (86%)
- Високо качество (43%)
История на цените
- 1.05.2026 г. - 20 € / 39,12 лв.
- 23.04.2026 г. - 18,8 € / 36,77 лв.
- 17.03.2026 г. - 16,9 € / 33,05 лв.
- 14.03.2026 г. - 17,2 € / 33,64 лв.
- 6.03.2026 г. - 19,56 € / 38,26 лв.
- 16.02.2026 г. - 23,01 € / 45 лв.
- 14.02.2026 г. - 19,56 € / 38,26 лв.
- 10.02.2026 г. - 23,01 € / 45 лв.
- 23.01.2026 г. - 17,2 € / 33,64 лв.
- 16.01.2026 г. - 18,4 € / 35,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 20 € / 39,12 лв.
- 27.12.2025 г. - 19,56 € / 38,26 лв.
- 9.12.2025 г. - 23,01 € / 45 лв.
- 5.12.2025 г. - 19,56 € / 38,26 лв.
- 2.12.2025 г. - 23,01 € / 45 лв.
- 5.11.2025 г. - 16,64 € / 32,55 лв.
- 15.12.2024 г. - 20,96 € / 40,99 лв.
- 8.12.2024 г. - 17,9 € / 35,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим Universal Mira, 60 x 120 cm
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 13 mm |
| Плътност | 310000 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.8 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв/залепен ръб |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Moar |
| Модел | Зарове |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Зелен/многоцветен/жълт |
| Производител | Universal |
Отзиви
Клиентите най-често споменават
- Красив дизайн (86%)
- Високо качество (43%)
- Мек и удобен (29%)
Отзиви на потребителите
Много хубав килим!
Килимът отговаря на снимката, красив е, мек е и харесва на цялото семейство.
Красив на живо :)
Прекрасен, удивително качество, това е вече четвъртият брой в нашия дом. Нито един килим не е разочаровал. За мен само bonami.sk.
Красив, с наситени цветове, точно такъв, какъвто исках.
Подобни продукти

Килим Аргентум Галактика в синьо

Килим 120x170 cm Parma – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Аргентум Галактика в сиво и кафяво

Външен килим 133x190 cm Fancy – Universal
133×190 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Argentum абстракт синьо

Килим за открито и закрито 160x230 cm Salsa – Universal
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, абстрактен модел
Безплатна доставка
Килим Canyon преливащо бежово-син

Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Зелен килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим от рециклиран памук подходящ за пране 120x170 cm Chandia – Universal
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Син вискозен килим Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 120x180 cm - Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Аргентум Галактика в зелено и розово

Кафяв килим Алпака Liso, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 200x290 cm Beruti – Universal
200×290 cм, модерни, килими за дома

Жълт бегач Luka, 80 x 200 cm - Vitaus
Пътеки, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим от вискоза в зелено и кремаво 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим тухлен 80x150 cm Lena – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Sora – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/бежов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Eloise Patchwork – Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, рустик
В наличност
Сив миещ се килим 160x230 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Тюркоазен ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Shard Teal – Flair Rugs
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Mia Ellipse – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив килим Mesina Mustard, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



