
Килим Universal Mira, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
67 € / 131,04 лв.

Килим Universal Mira, 120 x 170 cm
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
51 € / 99,75 лв.

Килим Universal Mira, 200 x 290 cm
200×290 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
144 € / 281,64 лв.

Килим Universal Mira, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
89 € / 174,07 лв.

Килим Universal Mira, 80 x 150 cm
80×150 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
32,3 € / 63,17 лв.

Килим Universal Mira, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
18,8 € / 36,77 лв.
Килим Universal Mira, 80 x 150 cm
Размери 80×150 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 32,3 € / 63,17 лв.
- 23.04.2026 г. - 32,3 € / 63,17 лв.
- 10.03.2026 г. - 29,8 € / 58,28 лв.
- 10.02.2026 г. - 37,84 € / 74,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 30,2 € / 59,07 лв.
- 10.01.2026 г. - 32,9 € / 64,35 лв.
- 27.12.2025 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 9.12.2025 г. - 37,84 € / 74,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 2.12.2025 г. - 37,84 € / 74,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 29,4 € / 57,5 лв.
- 1.01.2025 г. - 33,75 € / 66,01 лв.
- 27.12.2024 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 24.12.2024 г. - 33,75 € / 66,01 лв.
- 20.12.2024 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 15.12.2024 г. - 33,75 € / 66,01 лв.
- 29.11.2024 г. - 28,68 € / 56,09 лв.
- 12.11.2024 г. - 28,79 € / 56,31 лв.
- 17.10.2024 г. - 27,1 € / 53 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим Universal Mira, 80 x 150 cm
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 13 mm |
| Плътност | 310000 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв/залепен ръб |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Moar |
| Модел | Зарове |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/противоалергичен |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Зелен/многоцветен/жълт |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Килим Аргентум Галактика в синьо

Килим 120x180 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 120x170 cm Parma – Universal
120×170 cм, модерни, килими за дома

Килим Аргентум Галактика в сиво и кафяво

Външен килим 133x190 cm Fancy – Universal
133×190 cм, къс косъм, на открито
В наличност
Килим Argentum абстракт синьо

Ръчно изработен кръгъл килим в цвят каки ø 200 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, кръгла

Килим за открито и закрито 160x230 cm Salsa – Universal
Модерни, къс косъм, абстрактен модел
Безплатна доставка
Килим Canyon преливащо бежово-син

Сив и жълт килим , 120 x 170 cm Cosmos - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Тъмнозелен памучен килим подходящ за пране 50x80 cm Figura – Mette Ditmer Denmark
50×80 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Зелен килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим от рециклиран памук подходящ за пране 120x170 cm Chandia – Universal
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Зелен килим 80x150 cm - Flair Rugs
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Син вискозен килим Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Синьо-сива пътека 80x250 cm Beta – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Аргентум Галактика в зелено и розово

Сив вълнен килим 230x340 cm Calisia Vintage Flora – Agnella
230×340 cм, ретро, килими за дома

Светлосива пътека 80x250 cm Soft Halleby – FD
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Тъмнозелен ръчно изработен вълнен килим 120x180 cm Labyrinth Shaped – Flair Rugs
120×180 cм, килими за дома, естествен

Кафяв килим Алпака Liso, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Glow Green & Blue – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Тъмнозелен ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Greenwich – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, естествен

Килим подходящ за пране 60x100 cm Blocks of Fun – Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност



