
Ръчно изработен вълнен килим 80x150 cm Retro Blocks – Flair Rugs
80×150 cм, скандинавски, ретро, килими за дома
113,05 € / 221,11 лв.

Ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Retro Blocks – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ретро, килими за дома
325,55 € / 636,72 лв.

Ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Retro Blocks – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, ретро, килими за дома
530,4 € / 1037,37 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в син и оранжев цвят 160x230 cm Retro Blocks – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ретро, килими за дома
338,3 € / 661,66 лв.
Ръчно изработен вълнен килим 80x150 cm Retro Blocks – Flair Rugs
Размери 80×150 cм
История на цените
- 24.05.2026 г. - 113,05 € / 221,11 лв.
- 22.05.2026 г. - 113,05 € / 221,11 лв.
- 20.02.2026 г. - 110,82 € / 216,75 лв.
- 16.02.2026 г. - 130,38 € / 255 лв.
- 14.02.2026 г. - 110,82 € / 216,75 лв.
- 27.01.2026 г. - 130,38 € / 255 лв.
- 23.01.2026 г. - 110,82 € / 216,75 лв.
- 14.01.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 7.11.2025 г. - 102,93 € / 201,31 лв.
- 5.11.2025 г. - 106,84 € / 208,96 лв.
- 10.12.2024 г. - 130,38 € / 255 лв.
- 9.12.2024 г. - 110,95 € / 217 лв.
- 8.12.2024 г. - 99,19 € / 194 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Останете очаровани от този първокласен килим, съчетаващ широка гама от ярки цветове с геометричен десен, който ще внесе нотка на винтидж стил в дома ви. Високото му качество е ръчно изработено само от естествени вълнени влакна, за да се гарантира дълготрайна издръжливост и естествена топло- и звукоизолация. Отличителните геометрични форми са резултат от ръчно изрязване.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски, Ретро |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.44 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Ръчно изрязване |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Illusion |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 3700 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/ръчно изработен |
| Грижа | Само професионално почистване/не накисвайте/не използвайте химическа белина/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не препоръчваме продължителен контакт с вода/не използвайте химически почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежова пътека 80x250 cm Prisma – Elle Decoration
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома

Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв/бежов килим 240x340 cm Terrain – Hanse Home
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят горчица 200x290 cm Kuza – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Borbon - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 200x290 cm Celine Jute Global – Flair Rugs
Модерни, рустик, килими за дома
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Килим 52x200 cm Sprinty Toscanella - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Сиво-бежов външен килим 240x340 cm Flair – Hanse Home
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив килим 80x150 cm Art – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Червена пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 200x280 cm Orient Reni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Черно-бял килим за открито и закрито 160x230 cm Duet Kona – NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлочервен килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 160x230 cm Windsor – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим от вискоза 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Оранжев и сив килим Гладис Абстракт, 160 x 230 cm - Universal
От полипропилен, килими за дома, синтетични

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност
Матово черна стоманена поставка за тоалетна хартия Lava – Metaltex
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност






