








Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенна лампа в златист цвят ø 15 cm Kem – Opviq lights
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Диаметър на абажура | 15 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Характеристики на лампата | Огъваща се структура |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Sivani/Kem |
| Дизайн | Glamour/индустриален |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |

Модерни
В наличност
Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED лампи


Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи


Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни

LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличност

Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Ретро, модерни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
25×17×22 cм
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
150×200 cм, вълна
В наличност
130×160 cм


