
Модерна гъвкава стенна лампа USB черна - Zeno
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Гъвкавата шия позволява настройка на светлината под желания ъгъл. USB порт за лесно зареждане на вашите устройства. Практичен ключ, разположен директно на корпуса на осветителното тяло.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ретро
В наличност

Стъкло

Модерни
В наличност

Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност



Модерни

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал
В наличност
Модерни
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност