
Черна метална витрина 170x85 cm Carmel – Unique Furniture
85×170×40 cм, класическо отваряне, индустриални, комоди със стъкло
-5 %434,16 € / 849,14 лв.
459 € / 897,73 лв.

Черна метална витрина 90x85 cm Carmel – Unique Furniture
85×90×40 cм, мат
-5 %253,8 € / 496,39 лв.
268 € / 524,16 лв.

Черна метална витрина 132x85 cm Carmel – Unique Furniture
85×132×40 cм, класическо отваряне, индустриални, комоди със стъкло
-6 %416,78 € / 815,15 лв.
445 € / 870,34 лв.
Черна метална витрина 90x85 cm Carmel – Unique Furniture
Размери 85×90×40 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 253,8 € / 496,39 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 253,8 € / 496,39 лв.
- 19.04.2026 г. - 253,8 € / 496,39 лв.
- 19.03.2026 г. - 268 € / 524,16 лв.
- 14.02.2026 г. - 253,8 € / 496,39 лв.
- 5.02.2026 г. - 298,59 € / 583,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 253 € / 494,82 лв.
- 25.11.2025 г. - 228,55 € / 447 лв.
- 21.11.2025 г. - 240,82 € / 471 лв.
- 14.11.2025 г. - 253,6 € / 496 лв.
- 7.11.2025 г. - 264,85 € / 518 лв.
- 5.11.2025 г. - 270,98 € / 529,99 лв.
- 10.12.2024 г. - 342,05 € / 668,99 лв.
- 6.12.2024 г. - 290,93 € / 569,01 лв.
- 4.12.2024 г. - 342,05 € / 668,99 лв.
- 3.12.2024 г. - 239,44 € / 468,3 лв.
- 1.12.2024 г. - 307,85 € / 602,1 лв.
- 8.11.2024 г. - 318,23 € / 622,4 лв.
- 29.10.2024 г. - 280,7 € / 549 лв.
- 28.10.2024 г. - 290,93 € / 569,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 280,7 € / 549 лв.
- 28.10.2024 г. - 290,93 € / 569,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 280,7 € / 549 лв.
- 27.10.2024 г. - 290,93 € / 569,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 280,7 € / 549 лв.
- 23.10.2024 г. - 342,05 € / 668,99 лв.
- 21.10.2024 г. - 375,29 € / 734 лв.
- 20.10.2024 г. - 319,05 € / 624,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Не само за излагане на празнични ястия , но и за съхранение на играчки или настолни игри, скринът Carmel със стъклени вратички служи добре. Той предлага много пространство за съхранение , а семплият му вид го прави лесен за комбиниране и вграждане във всяка стая. Изтънченият му дизайн превръща този артикул в истински интериорен пасианс. Височината между рафтовете е 32 см.
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 30.45 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | Метал |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Carmel |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Скандинавски/класически/индустриален |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Закален |
| Материал на вратите | Стъкло/стомана |
| Характеристики | С крачета/с врати/с рафтове |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Метал/стъкло |
| Material | Метал/стъкло |
| Производител | Unique Furniture |
Подобни продукти

Черна метална витрина 90x160 cm Carmel – Unique Furniture
160×90×40 cм, мат

Черна метална висяща витрина 45x60 cm Carmel – Unique Furniture
Мат
В наличност
Черна метална витрина 90x190 cm Carmel – Unique Furniture
190×90×40 cм, мат, индустриални
В наличност
Черна метална витрина 110x140 cm Carmel – Unique Furniture
140×110×40 cм, мат

Черна метална витрина 80x101,5 cm Brisbane - House Nordic
101×80×40 cм

Черна метална висяща витрина 80x80 cm Brisbane – House Nordic
80×80×18 cм, мат, индустриални
Безплатна доставка
Черна метална витрина 80x80 cm Dalby – House Nordic
80×80×35 cм, мат, индустриални
Безплатна доставка
Черна витрина с плъзгащи се врати 70x109x40 cm Lekko – noo.ma
Модерни, мат, скандинавски
Безплатна доставка
Витрина ЛАНА W-50 Бежов (Шампанско) - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Черна метална витрина 45x85 cm Carmel – Unique Furniture
85×45×40 cм, мат
В наличност
Черен метален шкаф 140x85 cm Dalby - House Nordic
85×140×40 cм

Черна метална витрина 58x160 cm Carmel – Unique Furniture
160×58×40 cм, мат

Витрина ЛАНА W-50 Елегантен Орех - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
От орех
В наличност
Тъмносиня витрина от масивен бор 90x180 cm Miranda – Marckeric
180×90×40 cм, модерни, от бор
В наличностБезплатна доставка
Функционална витрина CL 028, серия Chanel в стил Рококо
В наличност
Витрина ЛАНА W-50 Artisan Oak - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Сива витрина 96x201 cm Paris – Tvilum
201×96×42 cм, мат
В наличност
Синя висяща витрина от масивна ела 81x91 cm Hazem – Bloomingville
91×81×22 cм, мат, дърво
В наличност
Сиво метално шкафче 70x100x40 cm Fayna – Marckeric
100×70×40 cм, мат
Безплатна доставка
Черна метална витрина 99x170x44 cm Exhibit – WOOOD
170×99×44 cм, мат, индустриални

Синя метална витрина Bronco, височина 140 cm - Unique Furniture
140×111×40 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Черна висяща витрина от масивна ела 51,5x66,5x22,5 cm Hazem – Bloomingville
66×51×22 cм, мат, от бор
Безплатна доставка
Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 170x75 cm Hazelton – Rowico
75×170×40 cм, мат, от дъб

Зелена метална витрина Bronco, височина 160 cm - Unique Furniture
Модерни, мат
В наличност
Черна метална витрина 80x175 cm Brisbane - House Nordic
175×80×35 cм, мат, скандинавски

Витрина в дъбов декор 64x206 cm Cantoria - Germania
206×64×40 cм, мат, от дъб

Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 95x195 cm Everett - Rowico
195×95×41 cм, мат, от дъб

Метална витрина в златист цвят 45x110x40 cm Saone – Bloomingville
110×45×40 cм, мат, стъкло

Черна метална витрина 58x150 cm Brick – Ixia
150×58×40 cм, мат
В наличност
Зелена метална витрина Bronco, височина 85 cm - Unique Furniture
85×132×40 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Черен метален шкаф 80x180 cm Brisbane - House Nordic
180×80×35 cм, мат, скандинавски

Витрина Pimlico - Woodman
148×90×36 cм, мат, от орех
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност





