
Модерна стенна лампа за баня бяла IP44 2-светлина - Bath
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilo, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Тип | Лампа за вграждане |
|---|---|
| Място | Баня |
| Форма | Кръгъл |
| Монтажен отвор | 80 mm |
| Дълбочина на вграждане | 90 mm |
| Защита срещу проникване | IP23 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Брой крушки | 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Други |
| Series | FLAT Briloner |
| Производител | Brilo |

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка