
Бежов килим Kasbah Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
77 € / 150,6 лв.

Бежов килим Kasbah Multi, 133 x 190 cm - Universal
133×190 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
57 € / 111,48 лв.

Бежов килим Kasbah Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни, килими за дома
31 € / 60,63 лв.
Бежов килим Kasbah Multi, 133 x 190 cm - Universal
Размери 133×190 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 23.04.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 19.03.2026 г. - 49 € / 95,84 лв.
- 6.03.2026 г. - 59,11 € / 115,61 лв.
- 24.02.2026 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 59,11 € / 115,61 лв.
- 16.02.2026 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 59,11 € / 115,61 лв.
- 10.02.2026 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 52 € / 101,7 лв.
- 16.01.2026 г. - 55 € / 107,57 лв.
- 10.01.2026 г. - 60 € / 117,35 лв.
- 5.12.2025 г. - 59,11 € / 115,61 лв.
- 11.11.2025 г. - 48,32 € / 94,51 лв.
- 5.11.2025 г. - 48,67 € / 95,19 лв.
- 16.09.2025 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 6.09.2025 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 15.11.2024 г. - 56,04 € / 109,6 лв.
- 6.11.2024 г. - 56,19 € / 109,9 лв.
- 1.11.2024 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
- 1.11.2024 г. - 65,96 € / 129,01 лв.
- 6.10.2024 г. - 52,66 € / 102,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим Kasbah Multi, 133 x 190 cm - Universal
Размери
| Ширина: | 133 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 190 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 25 mm |
| Плътност | 96000 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 7.08 kg |
| Дължина | 190 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв/залепен ръб |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Kasbah |
| Модел | На точки |
| Качество | Обикновено/Back To School |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/избършете със суха кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Бежов/многоцветен |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Бежов килим за открито и закрито 120x170 cm Ibiza 1903 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външна пътека Ragami Berlin, 80 x 250 cm
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Светлосиви памучни килими за стълби в комплект от 16 бр. 25x65 cm Kumsal Bej – Vitaus
25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Синьо-кремав килим 120x170 cm Ernest – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Amara – Universal
Модерни, килими за дома, къс косъм

Бежов килим подходящ за пране 50x80 cm Lazaro – douceur d'intérieur
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Антрацитен вълнен килим 200x300 cm Agnus Classic – Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим 120x170 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосив килим 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив вълнен килим 133x190 cm Claudine - Agnella
133×190 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Ръчно изработен вълнен килим в цвят мента 120x170 cm Emilia Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Coastalina – Bonami Selection
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Синьо-кремав килим за открито , 80 x 250 cm Jardin - NORTHRUGS
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Синьо-сива пътека 80x250 cm Beta – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив килим 60x110 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежова пътека 80x200 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, ретро
В наличност
Син кръгъл килим ø 200 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, модерни, килими за дома

Външен килим 230x160 cm Mabel - Flair Rugs
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Аргентум диви цветя в сиво

Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кафяв външен килим 250x80 cm Vagabond™ - Narma
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Килим 160x230 cm Drift – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Canyon преливащо бежово-син

Светлосин килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла

Сив вълнен килим 200x300 cm Jolene graphite – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Зелена външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, къс косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

