
Nordlux - Екстериорен аплик PONTIO 1xGU10/25W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенна лампа с модерен дизайн. Промяна на цветната температура чрез вграден превключвател. Цветна температура: 3000/4000/6000K.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000, 4000/6000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
230V, ECOlogic
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
